پخش کننده قیر طبیعی معدنی

همانطور که قبل گفته شد قیر طبیعی معدنی در صنایع مختلفی به کار می رود مانند راه سازی که بیشتر در این صنعت به کار می رود و امروزه برای صاف کردن جاده ها از قیر طبیعی استفاده می کنند و یکی از پخش کنندگان این محصول مجموعه ما می باشد که محصولات خود را با بهترین کیفیت پخش می کنند و این محصول زیر نظر کارشناسان پخش می شود تا کیفیت را بسنجند.

پخش کننده قیر طبیعی معدنی

قیر طبیعی معدنی چیست؟

قیر طبیعی معدنی چیست؟ به صورت کلی دو نوع قیر داریم قیر طبیعی یا معدنی و نفتی یا پالایشگاهی که در صنعت های زیادی به کار می رود و اگر چه این محصول همانند هم هستند ولی فرق زیادی دارند و قیر طبیعی معدنی از دیگر قیر ها بهتر است و بیشتر از قیر های دیگر کاربرد دارد.

این محصول یکی از محصولاتی است که آماده از معادن خارج می شود و ایران یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول در جهان است انواع قیر از نظر عملکرد با همدیگر متشابه هستند و قیر دارای کاربرد گوناگون می باشد و یکی از کاربرد مهم این محصول راه سازی است.

لازم به ذکر است که قیر در صنعت نفت، گاز و کک سازی کاربرد بسیار زیادی دارد و ساده ترین کاربرد این محصول تامین سوخت کوره ها می باشد و لازم به ذکر است که این محصول یک ماده چسبناک است که به رنگ مشکی است.

قیر در تولید ایزوگام به کار می رود و همانطور که می دانید قیر طبیعی مشکی براق است و شکل و ظاهر آن با دیگر قیر ها فرق دارد ولی شاید کاربرد آن با هم فرق نداشته باشد و قیر های نفتی از نفت خام تولید می شود و باید مراحل زیادی را انجام دهند تا یک محصول عالی تولید شود.

قیر طبیعی سنگ هم دارای انواع مختلف می باشد آهکی و ماسه ای که از دیگر قیر ها مقاوم تر است و استحکام بسیار زیادی دارد و قیر طبیعی راحت تر از قیر های دیگر تولید می شود و نیاز به مدت زیاد نمی باشد تا تولید شود و از آن بتوان استفاده کرد.

عرضه عمده قیر طبیعی معدنی

عرضه عمده قیر طبیعی معدنی امروزه قیر کاربرد بیشتری نسبت به قدیم دارد و در قدیم از قیر استفاده های زیادی می شد ولی امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کاربرد بسیار زیادی دارد و یکی از عرضه قیر طبیعی مجموعه حاضر می باشد که محصولات خود را به صورت عمده عرضه می کنند تا حمل و نقل آن راحت تر باشد و عرضه عمده این محصول با قیمت های مناسب انجام می شود تا کارخانه ها بتوانند بهتر از آن استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما