پخش کننده قیر طبیعی خالص صادراتی

قیر طبیعی صادراتی خالص که از تولیدات مهم ایران است و کاربردهای فراونی در صنایع ساخت و ساز و راه سازی جاده ها دارد را می توان به صورت عمده از مراکز فروش این محصول که ما معرفی می کنیم خریداری کنید. پخش کننده قیر طبیعی خالص صادراتی که قیر خالص و با کیفیت را به صورت عمده و با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

پخش کننده قیر طبیعی خالص صادراتی

قیر طبیعی خالص چه ویژگی هایی دارد؟

قیر طبیعی خالص چه ویژگی هایی دارد؟

اسم هیدروکربنی به رنگ سیاه و قهوه ای تیره به صورت جامع که با افزایش دما حالت نرم تری پیدا می کند و در اثر حرارت دادن زیاد به شکل مایع در می آید و کاربردها و مصارف زیادی در صنعت های ساخت و ساز راهسازی و بسیاری موارد دیگر دارد. در انواع گوناگون معدنی خالص و طبیعی تا محلول و امولسیون و نفتی تولید می شود که در عایق کاری های برای جلوگیری از ورود نرم و رطوبت و آب و همچنین در ساخت آسفالت به کار می رود. قیر طبیعی در شهر های کرمانشاه و ایلام و خوزستان یافت می شود که به همان شکل اولیه و جامد آن قابل استفاده نیست.

و برای استفاده آنرا با حلال یا قیر نفتی مخلوط می کنند قیر طبیعی خالص قابلیت حلالیت باشد از نکات قیر طبیعی معدنی است که قیر در آن استخراج می شود. از قیر غیرطبیعی به عنوان یک پوشش دهنده لوله ها برای جلوگیری از زن خوردگی استفاده می‌شود از قیرطبیعی در صنعت سوخت می توان استفاده کرد.

از ویژگی های قیر طبیعی پایین بودن پایین بودن نقطه ذوب، در هنگام‌ استخراج قیر خاکستر معدنی کم و میزان حلالیت بالا است که بتوان با قیرهای دیگری ترکیب کرد. از نکات غیر طبیعی با کیفیت قابلیت ساخت قیر اصلاح شده گرچه دیر اصلاح شده‌ ارزان‌تر و ساده‌تر باشد غیرطبیعی از کیفیت بیشتری برخوردار است

عرضه عمده قیر طبیعی خالص صادراتی

عرضه عمده قیر طبیعی خالص صادراتی

درخواست های قیر طبیعی با قیمت های فروش آن همراه است مشتریانی که به دنبال خرید قیر طبیعی هستند می توانند قیرهای طبعیی را بزرگترین تولید کنندگان آن با قیمت های به روز خریداری کنند. بیشترین کاربرد قیر طبیعی در صنایع رنگ و ساخت ایزوگام بکار می‌رود. عرضه قیر طبیعی توسط شرکت های بزرگ تولید کننده در اختیار متقاضیان به صورت عمده با قیمت مناسب قرار میگیرد.

به دلیل استفاده و کاربردهای زیادی که های طبیعی و خالص دارند امروزه معادن زیادی در اکثر نقاط کشور در زمینه استخراج غیر های طبیعی فعالیت می‌کند که علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور های طبیعی و مشتقات آن را به کشورهای خارجی صادر می‌کند ایران یکی از مهمترین استخراج کنندگان قیر طبیعی در سطح جهان است که آن را در صنایع زیرساختی کشور به کار می‌برد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما