پخش مستقیم قیر طبیعی آسیا ارزان

قیر های طبیعی از جمله محصولاتی هستند که برخلاف غیر های رایج از مواد شیمیایی تولید نمی گردند و از یک ماده طبیعی به نام رزین هیدروکربن تولید می گردد. قیر طبیعی که از آن به نام های آسفالت، یوتانیت و آسفالتوم نیز یاد می شود و توانسته است طرفداران زیادی را در سطح جهان به خود جذب کند و دارای کاربرد بسیار می باشد. مجموعه ما در زمینه پخش مستقیم قیر طبیعی آسیا ارزان فعالیت دارد و بهترین قیر طبیعی را با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند.

پخش مستقیم قیر طبیعی آسیا ارزان

بررسی میزان مرغوبیت قیر طبیعی آسیا

بررسی میزان  مرغوبیت قیر طبیعی آسیا به صورت کلی قیرها در سه نوع طبیعی، نفتی و قطرانی تولید می‌گردند که هر کدام دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود می باشد. قیر طبیعی از جمله محصولاتی می باشد که در حالت طبیعی، به شکل کلوخه های مشکی رنگ می باشد و پس از فرآوری به عنوان حالت پودری قهوه‌ای رنگ، تغییر شکل می دهد. این قیر از سطوح و لایه های عمقی و زیرین زمین برداشت می شود و به عنوان بهترین عایق رطوبتی در طبیعت شناخته شده است.

یکی از ویژگی‌های اصلی قیر طبیعی، قابلیت انحلال آن در محلول های مختلف، داشتن خلوص بالا، داشتن نیتروژن بالا و وزن مولکولی بالا می باشد. شهرهای کرمانشاه، ایلام و خوزستان قطب های اصلی تولید قیر طبیعی در سطح کشور می‌باشد. معمولاً پس از استخراج قیر طبیعی، آنها را با قیر های نفتی ترکیب می کند و برای تولید انواع ایزوگام و عایق های ساختمانی کاربرد دارد و بهترین گزینه برای ایزوگام ساختمان می باشد.

اگر بخواهیم میزان کیفیت قیر طبیعی را بسنجیم، باید بیان نمود هر چقدر این قیر دارای حلالیت بیشتری در سولفور کردن باشد، دارای کیفیت بالاتر است. همچنین قیر طبیعی مرغوب باید دارای نقطه ذوب پایین و خاکستر معدنی کمی باشد. استفاده از این محصول بی نظیر در صنایع دیگری از قبیل تولید پوشش لوله های نفت، تولید کوک، تولید قیر های صنعتی و استفاده در سیمان حفاری می توان اشاره نمود‌. امروزه استفاده از قیر در صنایع مختلف امریری اجتناب ناپذیر است و می‌توان گفت زندگی بشر تا حدود زیادی بسته به تولید این محصول می باشد.

قیر طبیعی آسیا اعلا چه مشخصاتی دارد

قیر طبیعی آسیا اعلا چه مشخصاتی دارد شاید برایتان جالب باشد بدانید یکی از بهترین موادی که برای تولید قیر های صنعتی استفاده می کنند. استفاده از قیر طبیعی می‌تواند باعث کاهش حساسیت حرارت غیر نفتی و افزایش ویسکوزیته آن گردد و این یکی از بهترین حلال هایی است که در این زمینه به کار گرفته می شود. شرکت قیر طبیعی آسیا یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه عرضه انواع قیر طبیعی می باشد.

این مجموعه محصولات خود را با نام گیلسونایت به بازار عرضه می‌کند و توانسته است محصولی در سطح جهانی به بازار عرضه کند. مجموعه آسیا مفتخر است محصولات خود را جهت استفاده در مصارف عمرانی و در زمینه تولید انواع عایق های حرارتی به بازار عرضه کند و یکی از بهترین محصولات در زمینه پروژه های راهسازی استفاده از قیر طبیعی می باشد.

قیر طبیعی باید مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید کرد و دارای کیفیت بالا و طول عمر زیادی باشد و در هر زمینه ای که استفاده شود، بتواند بهترین بازدهی و بهره‌وری را داشته باشد. کشور ایران مفتخر است در زمینه عرضه این محصول خودکفا باشد و می‌تواند قیر طبیعی را با بالاترین سطح کیفی به بازار عرضه کند.

توزیع بهترین قیر طبیعی آسیا ارزان

توزیع بهترین قیر طبیعی آسیا ارزان مجموعه آسیا در زمینه عرضه قیر طبیعی تمام تلاش خود را می کند، قیمت مناسب را در محصولات خود لحاظ کند و قیر طبیعی ارزان را به بازار عرضه کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از اصول مهم در این مجموعه می باشد تا تا بتواند رضایت مطرح کنندگان را در جهت استفاده از محصول حاصل کرد. کیفیت قیر طبیعی تولید شده در ایران، قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارد و به مراتب دارای کیفیت بالاتر از آنها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما