پخش قیر طبیعی خالص صادراتی

قیر ماده سیاه رنگی است که از مقدار زیادی از هیدرو کربن های کلوئیدی تولید شده است که با افزایش دمای آن به ماده ای نرم و آبکی وچسبنده تبدیل میشود.

قیر از مشتقات نفت است. به همین دلیل است که این ماده ارزشمند را که در خیلی از مکان ها از جمله آسفالت خیابان ها کاربرد دارد، در پالایشگاه های نفت تولید و عرضه میکنند.

قیر طبیعی خالص صادراتی از سه ماده اصلی کربن اکسیژن و هیدروژن ساخته شده است. و بخش اعظم آن را کربن که ۸۷ درصد آنرا تشکیل میدهد، در بر گرفته است.

پخش قیر طبیعی خالص صادراتی

مشخصات قیر طبیعی خالص صادراتی

مشخصات قیر طبیعی خالص صادراتی

قیری که از سنگ های معدنی مخصوص یا نفت به دست می آید را قیر خالص می گویند. این قیرها به طور طبیعی قابل استفاده نیستند و برای استفاده از آن، باید آنها را تحت فرآیندهای دیگری قرار بدهند تا قابل استفاده شود.

قیر به دلیل دو خاصیت مهمی که دارد کاربردهای فراوانی دارد، که یکی از آنها نفوذ ناپذیری در آب و دیگری خاصیت چسبندگی بسیار بالای آن است

از جمله کاربردهای قیر میتوان به استفاده در راه سازی، کاربردهای صنعتی، عایق آب و رطوبت در ساختمانهای تجاری و مسکونی و عایق الکتریکی اشاره کرد

قیر طبیعی صادراتی بهترین نوع قیر در ایران است

نفت خام بیس و پایه اصلی تشکیل دهنده قیر طبیعی است.

بعضی از گونه قیر به طور طبیعی شو به تدریج و آهستگی و در طی سالهای طولانی بر اثر تغییر تحول و تبخیر نفت خام به دست آمده و حاصل میشود. به این مواد که بدون دخالت انسان و در طبیعت به دست می آید قیر طبیعی گفته میشود. دوام و ماندگاری آن بسیار بیشتر از قیر نفتی که با دستکاری انسان به وجود می آید است.

چنین قیری ممکن است به صورت آزاد در طبیعت وجود داشته باشد، یا لازم است آنرا از معادن استخراج نمود

قیر طبیعی به دلیل سختی زیاد استفاده از آن بسیار دشوار و غیر ممکن است، به همین خاطر آن را با قیری با درجه نفوذ پذیری ۲۰۰ مخلوط میکنند. و قیر مخلوط طبیعی به دست می آید


انواع قیر طبیعی خالص صادراتی

قیر طبیعی درجه یک در واقعی جسمی از جنس هیدروکربنی به رنگ‌های سیاه و قهوه‌ای تیره است.این ماده پر مصرف در دمای معمولی به حالت جامد است اما در زمانی که حرارت ببیند به حالت مایع و خمیری در می‌آید. قیرها انواع مختلف طبیعی معدنی و خالص یافت می‌شوند قیر حالت چسبنده دارد و به اجسام با حرارت دادن به راحتی می چسبد آب نمی تواند از بیرون عبور کند به همین دلیل در ساختمان سازی از قیر بسیار استفاده می‌شود .از قیر از زمان‌های قدیم استفاده های زیادی می شده اما امروز قیر در دو حالت که یک نوع آن از معادن استخراج می‌شود که به قیر معدنی معروف است و یک حالت از نفت به دست می‌آید که قیرنفتی نام دارد.

در ایران نیز قیر طبیعی باکیفیت در شهرهای کرمانشاه، پشت کوه لرستان و غیر یافت می شود. قیر معادن بهبهان نیز یکی از معادن عمده‌ای است که تولیدات قیر معدنی را داراست .قیر معدنی و قیر نفتی هر دو همجنس یکدیگر هستند اما گوگرد قیر معدنی بیشتر از قیر نفتی بوده و قیر نفتی خالص تر است اما قیر معدنی ناخالصی‌های نیز دارد و روغن قیر نفتی از قیر معدنی نیز بیشتر بوده است.قیر طبیعی اگر در حالت کلوخی باشد سیاه براق و بسیار شکننده است و در لایه های عمودی زمین واقع بوده است .قیر بهترین عایق برای رطوبت به شما می آید و در مصرف های ساختمانی و عمرانی می‌تواند اهمیت بیشتری داشته باشد.

انواع قیر طبیعی از پرکاربرد ترین محصولاتی هستند که با استفاده از نفت خام تولید می گردند و کاربردهای متعددی دارند و از پرمصرف ترین نوع این کالاها می باشند. از ویژگی های این محصولات باید به محافظت از سطوح مختلف در برابر رطوبت اشاره نمود‌.

این کالاها قابلیت چسبندگی بسزایی داشته و در صنعت راه و شهرسازی هم مورد استفاده قرار می‌ گیرند‌. این قیرها از نفت خام تولید می گردند و با ترکیبات متعدد کیفیت آن ها چندین برابر می گردد‌.

قیر ها از درجه سختی، ویسکوزیته و میزان چسبندگی متفاوتی با هم برخوردار هستند که در ادامه در مورد برخی از آن ها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. باید بدانید که برای تولید این قیرها استفاده کردن از برج های تقطیر اتمسفری باعث می‌ شود تا انتقال این کالا به برج تقطیر کمتر شده و همچنین میزان کیفیت محصولات تولید شده بالاتر رود‌.

در صنایع تولید قیر های درجه یک مواد اولیه مرغوب و درجه یک نفت خام خالص باعث می‌ شود که کیفیت این محصولات بسیار بالا رفته و از آن ها در صنایع مختلف استفاده شود.

کاربرد کلی انواع قیر

کاربرد کلی انواع قیر

شرکت تولیدی قیر طبیعی آسیا همیشه با کیفیت ترین نوع قیر سیاه را در گریدهای مختلف تولید سپس آنها را با قیمت مناسب در بازار عرضه می‌کند در این شرکت تولیدی از دانش و روشهای بسیار مخصوصی جهت تولید قیر استفاده می شود به همین دلیل غیر حاصل شده از کیفیت بالایی برخوردار است و می توان از آن در زمینه های مختلفی استفاده کرد همچنین بدانید که قیمت قیر طبیعی از طرف این شرکت تولید کننده بسیار مناسب تعیین می شود.

قیر طبیعی دارای کاربردهای مختلفی در زمینه های مختلف می باشد برای مثال یکی از مهمترین کاربردهای این نمونه از قیر به کار رفتن آن برای تولید عایق رطوبتی یعنی ایزوگام است چرا که قیر نسبت به آب و رطوبت نفوذ ناپذیر است به همین دلیل در این زمینه به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد همچنین برای آسفالت جاده ها و خیابان ها نیز از قیر به فراوانی استفاده می کند زیرا این ماده چسبنده است و ترکیب آن با آسفالت بود می شود که عملیات راه سازی و آسفالت شدن خیلی بهتر صورت بگیرد.

گاهی از قیر طبیعی به عنوان پوشش برای لوله های انتقال دهنده مایعاتی مانند نفت و گاز هم استفاده می‌کند زیرا وجود قیر باعث می‌شود که ماندگاری این لوله ها در طول سالیان متوالی افزایش پیدا کند همچنین آنها را در برابر ضربات مختلف محافظت می‌کند، قبل از ساختمان سازی دیده می‌شود که کف آن را با قیر پوشش می‌دهند این عمل کمک می‌کند تا بعد از ساخت ساختمان به هیچ عنوان رطوبت به درون آن نفوذ پیدا نکند و در واقع قیر کاری کف ساختمان این کمک را می‌کند که ماندگاری ساختمان افزایش پیدا کند.

مواردی که بیان شد همگی از کاربردهای قیر طبیعی محسوب می شوند البته گاهی این را به کارخانه‌های مختلف انتقال می دهند و از آن قیر صنعتی را تولید می کند بنابراین با وجود این کاربردها قیر طبیعی در حال حاضر اهمیت فراوانی پیدا کرده است.

ویژگی های عمومی قیر برای مصارف مختلف

این محصول برای اسفالت نیز استفاده می‌کنند که موجب شده است یک سطح رویه صاف داشته باشد تا به لاستیک خودرو هیچ آسیبی وارد نشود و برای جاده سازی نیز از این غیر استفاده می‌شود که استحکام جاده را نیز دو برابر می کند و همچنین این کالا موجب می‌شود که به لاستیک‌های خودرو شما فشار وارد نشود و بتوانند به راحتی حرکت کنند.

باید توجه داشته باشید که امروز برای ساخت بسیاری از ایزوگام ها از استفاده می شود و یک لایه الومینیومی بر روی آن قرار می دهند که این محصولات را به صورت خشک آماده سازی می کنند و با استفاده از یک کرات می‌توان آنها را به کار بگیرید و تنوع این کالا بسیار زیاد بوده است که هر کدام از آنها کاربردهای مختلفی داشته است که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید تا یک خرید عالی را تجربه کنید.

قیر انواع گوناگونی دارد که به رنگ سیاه بوده و برای عایق کاری رطوبتی و یا ساخت آسفالت از آن ها استفاده می شود. این کالاها که از مشتقات نفتی هستند اغلب در پالایشگاه های تولید نفت تهیه می گردند و حالت خمیری شکل دارند که در دمای محیط جامد می باشند و پس از افزایش دما به مایع تبدیل می گردند.

قیر های طبیعی که دارای رزین هیدروکربن هستند معمولاً برای تولید آسفالت مورد استفاده قرار می‌ گیرند به این دلیل که موجب سخت‌ تر شدن آسفالت تولید شده می گردند. البته که از این کالاها امروزه برای بیل مکانیکی و یا تولید ابزار آلات استخراج معادن استفاده می‌شود و به دلیل دارا بودن میزان جذب رطوبت کم جز عایق های رطوبتی مرغوب در طبیعت هم به شمار می‌ رود.

این کالاها به دلیل عدم نفوذ ناپذیری رطوبت زیاد برای فضاهای متعدد مانند سقف ساختمان ها از آن ها استفاده می‌ شود که البته میزان ماندگاری بالایی دارند.

سفارش قیر طبیعی خالص صادراتی

سفارش قیر طبیعی خالص صادراتی

قیر طبیعی پلیمری از یک سری مشخصات مهم و کاملا بارز برخوردار بوده که شما با دیدن آن می توانید یک شناخت کلی از محصول بدست آورید و سفارش قیر طبیعی را داشته باشید.

  • اولین مشخصه رنگ سیاه این مواد است که به مرکز زمان هم این رنگ تغییری نمی کند و با تابش نور مستقیم خورشید هم پوسیده نمی گردد.
  • این محصول مانند ایزوگام به صورت ورقه ای و رولی بوده و بدون اینکه شما آن را حرارت دهید خود قدرت چسبندگی زیادی دارد و به سرعت هم روی سطح قرلر می گیرد.‌
  • الیافی که روی آن قرار داده شده است باعث شده تا تاروپود کار از هم جدا نشود و انسجام بیشتری هم داشته باشد.‌
  • قطر این محصول به صورت کاملا استاندارد است تا بتواند طرح مورد نظر را به خوبی پوشش دهی کند.‌
  • از دیگر مشخصات می توان به وزن سبک اشاره کرد که سریعا جابجا و نصب و اجرا می شود.‌
  • ترکیب قیر طبیعی با مواد پلیمری باعث شده تا شما یک بافت متراکم و سفت را مشاهده کنید.

مرکز فروش قیر طبیعی خالص صادراتی

فروش قیر طبیعی در استان کرمانشاه این امکان را به وجود آورده که معدن های موجود در این استان بیشترین و بهترین راندمان و بازدهی را برای صاحبان این صنعت به وجود آور.

قیری که در استان کرمانشاه وجود دارد با نام گیلسونیت و بیوتومین خوانده میشود که از لحاظ شکل و مواد تشکیل دهنده یا همان خواص فیزیکی و شیمیایی، در محدوده ای بین قیری که در پالایشگاه استخراج میشود و زغال سنگ است.

با توجه به آزمایشهایی که از قیر به دست آمده از منطقه گیلانغرب استان کرمانشاه مقدار خاکستر موجود در این قیر ۳۱ درصد محاسبه شده است

مقدار بسیار زیاد یعنی بیش از ۷۵ درصد قیر طبیعی کشور در استان کرمانشاه وجود دارد. که گیلانغرب عمده محل استخراج را به خود اختصاص داده است، و زمینه خوبی برای آشتغال جوانان فراهم آورده است

فروش قیر طبیعی بیتومین بدون واسطه با یک قیمت فوق العاده عالی و استثنایی نظر برخی از مشتریان را به سوی خود جذب کرده است که موجب تولیدات عمده این کالاها شده است که شما باید با یک جستجوی بسیار ساده و اطلاعات مفیدی در مورد آنها را کسب کنید و به هیچ عنوان دچار اشتباه و تردید نشوید که این امر خرید را برای شما عزیزان بسیار آسان می کند.

مرجع پخش قیر طبیعی خالص صادراتی

مرجع پخش  قیر طبیعی خالص صادراتی

پخش قیر طبیعی بشکه ای به صورت عمده به بازارهای کشورهای اطراف موجب شده است تا تولید کنندگان زیادی اقدام به تولید و صادرات این محصولات نمایند و با عرضه مرغوبترین نوع این کالا به بازار جهانی مشتریان خارجی بسیاری را برای خرید این کالاها جذب کنند.

قیر طبیعی که از مواد درجه یک و نفت خام تولید می گردد دارای میزان کاربرد بالا بوده و در صنایع مختلف مانند راه و شهرسازی، ساختمان سازی و یا فضاهایی که برای پیشگیری از عدم رطوبت می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

این کالاها به دلیل دارا بودن خاصیت چسبندگی زیاد در تولید ایزوگام هم مورد استفاده قرار می‌ گیرند و شرکت‌ های تولید ایزوگام آن ها را به صورت انبوه از پالایشگاه های تولید این محصولات را خریداری می‌ کنند.

قیمت قیر خام طبیعی در خرید عمده مناسب‌ تر است به همین دلیل هم اشخاصی که برای خرید این کالا مراجعه می‌ کنند معمولا آن ها را در حجم زیاد خریداری می نمایند تا قیمت خرید آن ها مناسب تر باشد‌.

باید بدانید که بیشترین میزان خرید عمده این محصولات از سوی شرکت‌ های تولید ایزوگام و یا تولید آسفالت می باشد که با ترکیبات قیر طبیعی درون این محصولات می توان خاصیت چسبندگی آن ها را چندین برابر نمود.

عرضه این کالا در بازار داخلی کشور به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌ شود و افرادی که قصد خرید غیرحضوری این کالا را دارند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی می‌توانند محصولات خود را در تنوع زیاد از لحاظ قیمتی مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش خود نمایند.

در خرید حضوری مراجعه به مراکز تولیدی اصلی و یا نمایندگی های معتبر فروش قیر طبیعی باعث می‌شود تا خریداران خرید ارزان قیمت و با کیفیت بالا را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما