پخش عمده قیر طبیعی سنگی

قیر یک ماده معدنی می باشد که از دل معدن آن را استخراج می نمایند به طور کلی به دو دسته غیر طبیعی و معدنی و غیر نفتی و پالایشگاهی تقسیم‌بندی می‌شود. قیر طبیعی سنگی از معدن استخراج می شود و در صنعت شهرسازی بسیار پر کاربرد می باشد. در استانهای مختلف از کشور ما معادن بهره بداری قیر موجود می باشد. در رابطه با پخش قیر صادراتی امروز لازم به ذکر است که شما با خرید عمده و همچنین خرید بی واسطه می توانید این محصول را ارزان تر تهیه نمایید. با توجه به فروشگاه های اینترنتی موجود شما میتوانید به خرید این محصول اقدام نمایید.

پخش عمده قیر طبیعی سنگی

مهمترین مزیت استفاده از قیر طبیعی سنگی

مهمترین مزیت استفاده از قیر طبیعی سنگی

غیر سنگی یک ماده معدنی بسیار پرکاربرد در صنعت شهر سازی می باشد. استفاده از قیر طبیعی مزایای مخصوص به خود را دارد. قیر یک ماده سیاه رنگ خمیری شکل می باشد که از مشتقات نفت به وجود می آید این ماده معدنی در عایق سازی کاربرد دارد. این قیر طبیعی که به صورت طبیعی در معادن موجود می باشد و از لحاظ مقاومت و کارایی نسبت به قیر های دیگر دارای کاربردهای بیشتری می باشد.

قیر سنگی طبیعی را بر روی آسفالت ها می ریزند. این ماده دارای ویژگی های می باشد که باعث می شود مقاومت آسفالت بیشتر شود و همچنین خاصیت چسبندگی دارد و عایق رطوبتی بسیار خوبی می باشد با استفاده از این قیر بر روی آسفالت همانطور که گفتیم دوام آن بیشتر می‌شود باعث می شود که آسفالت ها دیرتر ترک بردارند و بافت اولیه خود را زودتر از دست بدهند. علاوه بر استفاده از این ماده در آسفالت سازی لازم به ذکر است که شما بدانید در سدسازی از این ماده معدنی استفاده می نمایند.

این ماده معدنی با خاصیت چسبندگی و و پوشانندگی خود باعث می‌شود هنگامی که آن را با آسفالت ترکیب می کنند این دو لایه با هم همپوشی خوبی را داشته باشند و عمر آسفالت افزایش می‌یابد و در مقابل تغییرات آب و هوایی مقاوم است. تطبیق‌پذیری پودر قیر طبیعی سبب شده است که موارد استفاده آن بسیار متنوع باشند.

قیمت عمده قیر طبیعی سنگی

قیمت عمده قیر طبیعی سنگی

در رابطه با قیمت قیر طبیعی لازم به ذکر است که این ماده معدنی تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از جمله قیمت ارز می باشد. یک نکته بسیار مهم و تاثیر گذار بر قیمت این ماده زمان بهره برداری می باشد چرا که در فصولی که باران می بارد امکان بهره برداری دشوارتر می‌شود پس بنابراین قیمت این ماده در این فصول نسبت به فصول گرم سال بیشتر می شود و همچنان مرکز ایزوگام پیروز بام نیز از آن بهره می برد.

 شما عزیزان برای اینکه به قیمت عمده غیرطبیعی سنگین ببرید می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی موجود در سراسر کشور به قیمت روز این محصول پی ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما