مرکز پخش گیلسونایت بسته بندی

گیلسونایت یکی از موادی است که در طبیعت وجود دارد و در دنیای مدرن امروزی استفاده های فراوانی از آن می شود. این ماده در واقع نوعی قیر است که به صورت طبیعی از معادن مخصوص آن استخراج می گردد. مرکز پخش گیلسونایت بسته بندی این ماده را با توجه به نیاز کارخانه ای که سفارش گیلسونایت می دهند بسته بندی نموده و توزیع می‌نماید و همچنین قیر جی در بورس امروز نیز می تواند بسیار مورد توجه باشد.

مرکز پخش گیلسونایت بسته بندی

بهترین گیلسونایت چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین گیلسونایت چه ویژگی هایی دارد؟ گیلسونایت در صنایع مختلفی کاربرد دارد و یکی از مسائلی که هنگام خرید گیلسونایت باید به آن توجه داشت کیفیت و نوع گیلسونایت می باشد. یکی از عوامل موثر در کیفیت این ماده این است که معدن گیلسونایت در چه مکانی واقع شده باشد. زیرا این معادن گیلسونایت در کشورهایی که دارای منابع نفتی هستند دیده می شود اما کیفیت این ماده در معادنی که از لحاظ جغرافیایی با هم تفاوت دارند، یکسان نیست.

در کشور ایران معادنی که گیلسونایت مرغوب را بتوان از آن استخراج نمود وجود دارد و به دلیل کیفیت این گیلسونایت ایرانی این ماده یکی از اقلام صادراتی در کشور می باشد و برای مصارف سایر مراکز نظیر ایزوگام گستر بام کاربردی است.

نکته دیگری که هنگام خرید گیلسونایت حائز اهمیت می باشد نوع کاربردی است که گیلسونایت را برای آن خریداری می کنید. زیرا گیلسونایت پس از استخراج فرآوری شده و به قطعات کوچکتری تقسیم می شود و در بعضی صنایع نیاز است که این قطعات درشت تر باشد و در برخی دیگر بهتر است که این ماده به صورت پودر در آمده باشد.

نکته دیگری که در این مورد که می توان آن را مورد بررسی قرار داد درجه نفوذ یا میزان سختی گیلسونایت می باشد که با توجه به نیاز خریدار باید مورد سنجش و آزمایش قرار گیرد. نحوه انجام این آزمایش به این شکل است که گیلسونایت را در محیطی با دمای ۲۵ درجه سانتیگراد قرار داده و سوزنی را که دارای ابعاد مشخصی می باشد و مخصوص آزمایش درجه سختی این ماده است، روی آن قرار می دهند. این سوزن تخت فشار یک جسم به وزن ۱۰ گرم و به مدت ۵ ثانیه قرار می گیرد. میزان نفوذ سوزن به درون گیلسونایت درجه نفوذ آن نامیده می شود.

مرجع خرید گیلسونایت بسته بندی

مرجع خرید گیلسونایت بسته بندی این وب سایت یکی از معتبرترین مراجع خرید گیلسونایت بسته بندی می باشد و این محصول را با کیفیت بسیار عالی و درجه خلوص بالا به مشتریان عرضه می کند. برای این که کارخانه های مختلف بتوانند به راحتی گیلسونایت مورد نیاز خود را تامین کنند این محصول به صورت آنلاین و از طریق همین وب سایت به فروش می رسد. همچنین برای این که خریداران در هنگام خرید دچار مشکل نشوند شماره تماسی برای مشاوره و پاسخ گویی به سوالات مشتریان در سایت قرار داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما