مرکز فروش پودر قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی در نتیجه نفوذ نفت خام از مخازن نفتی به لایه های بالایی زمین بوجود می آید. استفاده از قیر طبیعی از دیرباز مورد توجه بوده و بیشترین نقش آن، استفاده به عنوان عایق برای جلوگیری از ورود آب به دیوار بوده است. ایران از معادن بزرگ پودر قیر طبیعی بیتومین است که بهترین نوع آن در استان کرمانشاه و شهرستان گیلانغرب تولید میشود. محصول این شهرستان بسیار باکیفیت بوده و به سایر کشورها صادر میگردد.

مرکز فروش پودر قیر طبیعی بیتومین

مهمترین ویژگی های پودر قیر طبیعی

مهمترین ویژگی های پودر قیر طبیعی کشورهای ونزوئلا، روسیه و کانادا سه کشور دارای بیشترین ذخایر قیر طبیعی در جهان می باشند و در منطقه خاورمیانه، ایران از کشورهای دارای ذخایر بالای قیر می باشد. از قیر معمولا برای آسفالت جاده ها استفاده می شود. تطبیق پذیر بالای پودر قیر طبیعی موارد استفاده از ان را بسیار بالا برده است.

از کاربردهای مهم قیر طبیعی می توان به، استفاده در صنعت حمل و نقل، ایجاد زمین بازی و مسیر دوچرخه سواری در مکانهای تفریحی، ایجاد کف پوش مناسب کف انبارها و گلخانه ها در صنعت کشاورزی، استفاده در ساخت و ساز خانه ها و ایجاد کارگاههای مختلف در مراکز صنعتی، اشاره کرد.

قیر بیتومین یک هیدرو کربن طبیعی و سازگار با آسفالت است. این محصول بعنوان یک اصلاح کننده استفاده میشود و مقاومت دما را به خوبی افزایش می دهد. پودر قیر بیتومین بشدت در افزایش طول عمر خستگی آسفالت مفید است و بخاطر همین ویژگی، بسیار در جاده سازی مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت قیر طبیعی یا قیر گیلسو نایت معدن نسبت به انواع قیر فراوری شده پایین است و این بدان دلیل است که برای تهیه قیر طبیعی هزینه و وقت کمتری صرف می شود. قیمت جهانی قیر نیز بر اساس فاکتورهای مانند شکل ظاهری، خصوصیات شیمیایی و نوع بسته بندی مواد، تعیین میشود.

از بزرگترین مشکلات در حوزه صنایع قیر، نبود صنایع تبدیلی می باشد که مجبور به صادرات خام این محصول با قیمت پایین میشویم، و در مقابل واردات صنایع تبدلی با قیمتی چند برابری وارد کشور میگردد. بنابراین حمایت از تولید کنندگان برای واردات صنایع تبدلی و نیز تولید این ادوات مهم و حیاتی در صنعت قیر، می تواند کمک شایان توجه ای به اقتصاد کشور نماید.

خرید بی واسطه پودر قیر طبیعی بیتومین

خرید بی واسطه پودر قیر طبیعی بیتومین خرید پودر قیر طبیعی بصورت عمده و کلی از مراکز تولید و عرضه آن، باعث حذف واسطه گری در بازار شده و محصول با قیمت مناسب تری به دست مشتریان میرسد. قیر طبیعی ایران با توجه به کیفیت مناسب و قیمت خوب آن، بسیار مورد توجه سایر کشورها بویژه همسایگان ایران قرار دارد. بنابراین صادرات این محصول طبیعی و پر سود بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند ارزآوری مناسبی برای کشور داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما