مرجع پخش قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی بیتومین سنگی که امروزه از شهرهای مختلف ایران استخراج می‌شود و تولید می‌گردد معمولاً دارای کاربردهای بی‌نظیر است و همچنین به رنگهای مختلف تولید شده و کیفیت فوق العاده مطلوبی دارد و همچنین کاربرد های بی نظیری را به خود اختصاص داده است است.

مراکز تولید قیر طبیعی سنگی تلاش دارد که این محصولات را با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت و همچنین مواد نانو به میزان انبوه تولید کند و در بسته بندی های مخصوص جهت عایق بندی به بازار ارائه کرده و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان بگذارد تا با این اقدام باعث جلب رضایت آنها باشد.

مرجع پخش قیر طبیعی بیتومین

کاربرد قیر طبیعی بیتومین چیست؟

کاربرد قیر طبیعی بیتومین چیست؟

غیرطبیعی سنگی معمولاً در نتیجه نفوذ نفت خام و طبیعی به لایه‌های مختلف زمین تشکیل می شود که دارای استحکام و مقاومت فوق‌العاده بالایی است و بسته به اعماق زمین میزان قزاقستان متفاوت می‌باشد و در موارد گوناگون استفاده های بی نظیری از آن می‌شود و شباهت فوق العاده زیادی به روغن سوخته دارد و دارای رنگ قهوه‌ای و همچنین رنگ مشکی می باشد.

هنگام معرفی قیر طبیعی خالص حتماً این سوال برای کاربران و مشتریان پیش می آید که معمولاً قیر چگونه کاربردهایی دارد ؟معمولاً غیر طبیعی سنگین کاربرد را دارد که امروزه از آنها برای عایق بندی قسمتهای مختلف ساختمانها استفاده می‌کنند که نقش فوق‌العاده بسزایی در جلوگیری از نفوذ آب ایفا می نمایند به همین جهت محبوبیت فوق العاده زیادی در بین ساختمان سازمان و همچنین معماران دارند و مورد پیشنهادی بسیار خوبی جهت عایق بندی ساختمان ها هستند.

غیرطبیعی معمولاً با استفاده از حرارت نیز غلظت آن کاهش پیدا می‌کند و رقیب می‌شود که در برخی موارد به عنوان مثال در هنگام زمستان برای استفاده از این محصولات از شعله‌های آتش جهت نرم کردن و ملایم کردن این محصول استفاده می کنند تا بتوانند سطوح مختلف را به راحتی با استفاده از آن پوشش دهند.

جهت آشنایی بیشتر مشتریان با قیر طبیعی سنگی معمولاً این نکته را نیز معرفی می کنیم که خاصیت چسبندگی فوق العاده زیادی دارند و همین جهت قابل چسبیدن بر روی سطوح مختلف از جمله سطوح سیمانی و سنگی و آجری و همچنین سرامیکی هستند و استفاده از آن ها بسیار آسان می باشد.

نحوه تولید قیر طبیعی درجه یک بسیار راحت و آسان بوده و قیری که در طبیعت وجود داشته است از سنگ های معدنی و یا نفت استخراج شده است این نوع قیر ها دارای انواع مختلفی بوده و قیر خالص طبیعی قابلیت استفاده در ساختمان سازی را نداشته و بر روی آن فرآیندهای خاصی انجام می‌شود تا قابل استفاده شود و شما می توانید به راحتی بهترین نوع محصولات را خریداری و از آن نیز استفاده نمایید.

تولید کنندگان بعد از آنکه این محصول را از منابع طبیعی استخراج می‌کنند در کارخانه های معتبر توسط دستگاه‌ها و ماشین‌ آلات پیشرفته و مدرن محصولات را طی فرایندی به قیر ساختمانی تبدیل می کنند این محصولات پس از تولید در وزن های مختلف بسته بندی و به بازار مصرف عرضه شده است مشتریان و خریداران می توانند بهترین نوع کالا را خریداری کنند.

قیرهای طبیعی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با توجه به افزایش نیاز بازار برای خرید این محصول افراد زیادی هستند که در زمینه تولید این کالا فعالیت خود را آغاز کرده و با فعالیت در این زمینه توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان و خریداران باشند و میزان فروش این محصول به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. این کالاها خاصیت شکل پذیری داشته و کاربرد بسیار زیادی در صنایع گوناگون دارد.

موارد مصرف قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی معدن از جمله محصولاتی می باشد که با استفاده از مواد نفتی تولید می‌ شود و از آن استفاده های فراوان می گردد به دلیل اینکه استانداردهای لازم برای تولید این کالا به کار برده می‌شود انواع قیر طبیعی دارای خاکستر معدنی بوده و نقطه ذوب پایین دارند به همین دلیل هم می‌ توان در صنایع متعدد از آنها استفاده نمود.

در ادامه برخی از موارد استفاده از غیرطبیعی را برای شما عنوان خواهیم نمود. از مهمترین موارد استفاده از این کالا باید به ساخت و پوشش لوله های نفتی اشاره نمود که استفاده از این محصولات به عنوان یک پوشش به عنوان عایق بر روی لوله ها قرار می گیرد و از پوسیدگی و خوردگی آن ها جلوگیری می‌ کند.

همچنین از این قیرها می‌ توان به عنوان سوخت در صنعت کوک سازی هم استفاده کرد از دیگر موارد استفاده از این کالا باید به کارگیری در سیمان حفاری اشاره نمود به دلیل این که وزن این محصولات کمتر است در سیمان حفاری هم از قیر طبیعی استفاده می‌شود و همین امر باعث استحکام این کالاها می شود.

ماده ای است که از نفت تولید می شود و دوستدار و سازگار با محیط زیست می باشد. قیر مایع کاربردهای آن را در این مقاله ذکر می‌کنیم. قیر یک محلول ای بسیار با ارزش و ضروری است در صنعت های زیادی مصرف می شود و مصارف متعددی دارد. قیر طبیعی ما یکی از مشتقات فرآورده های نفتی به شمار می رود وقتی در معرض حرارت قرار بگیرد حالت مایع به خود می گیرد و از آن می توان در صنعت های متنوعی استفاده کرد.

از انواع قیر ها جهت آب بندی محصولات استفاده می شود زیرا قیر خاصیت ضد نفوذی دارد و هیچ مایع و ماده ای نمی تواند در آن نفوذ کند. یکی دیگر از کاربرد های قیر، استفاده از آن در عایق کاری می باشد و چون حالت ضد نفوذ دارد بهترین ماده برای این کار تلقی می شود. از قیر برای عایق کاری و صاف کردن سطوح خیابان‌ها و معابر استفاده می‌شود. از قیر برای راهسازی و ساختمان آن تونل ها و معابر و سفت کردن سطوح کارخانه‌ها و صنایع استفاده می‌شود. این محصولات ضد نفوذ است از آن به عنوان عایق کاری پشت بام و عایق کاری کف حمام استفاده می‌شود تا آب به داخل سطح زیرین خانه نفوذ نکند.


مزایای استفاده از قیر طبیعی بیتومین

مزایای استفاده از قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی در ساخت جاده ها و راه سازی به کار می رود، عملکرد عالی و قیمت ارزان این محصول سبب شده تا به فراوانی در ساخت آسفالت و عایق سازی جاده در برابر رطوبت مورد استفاده قرار گیرد، این محصول همچنین به عنوان یک پوشش برای لوله های گاز و نفت به کار می رود و از پوسیدگی و خوردگی آنها جلوگیری می کند، در واقع پوشش قیر طبیعی بر روی این لوله سبب افزایش مقاومت آنها می شود و از زنگ زدگی آنها جلوگیری می نماید.

قیر طبیعی دارای ویژگی های خاص می باشد و به همین دلیل در ساخت کک و سوخت کوره ها مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول در سیمان حفاری مصرف می شود که سبب کاهش وزن سیمان و عملکرد بهتر آن می شود و همچنین در تولید قیر های صنعتی نیز مصرف می شود، برای تولید قیر صنعتی لازم است قیر طبیعی و قیر نفتی ترکیب شود که حاصل این ترکیب قیر صنعتی است و دارای ویژگی های خاص و کارایی عالی می باشد.

تولید کننده قیر طبیعی مایع صادراتی این محصول را از مشتقات و فرآورده های نفتی تولید می‌کند و با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب در جهت بسته بندی می کند و به کشورهایی که متقاضی و خواهان قیر طبیعی مایع صادراتی ایران هستند صادر می‌کند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ایران کشور توانسته تا در تولید فراورده و مشتقات نفتی مانند قیر خودکفا باشد و این محصول را در حجم انبوه به کشورهای زیادی صادر کند. قیمت قیر مایع تولید شده در ایران بسیار مناسب و ارزان است.

کشورهای مختلف دیگر به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا قیر ایرانی مایل به خرید قیر از کشور ایران شده اند و خوشبختانه کشور ما در تولید این محصول خودکفا شده می تواند سطح انبوهی از این محصولات را به کشورهای دیگر صادر کند. قیر مایع صادراتی در ایران از بهترین و آخرین متدهای تولیدی، تولید شده‌اند و به همین دلیل از کیفیت بالا برخوردارند. قیر مایع از فرآورده و مشتقات نفتی به وجود می‌آید، کشور ما توانسته این محصول را در حجم وسیع تولید کند زیرا، کشور ما یک منبع بسیار غنی از نفت می‌باشد و می تواند از نفت محصولات زیادی همچون قیر با کیفیت را تولید کند.

راهنمای خرید قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی جزو بهترین قیرهای تولید شده در کشور می باشد که به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک تولید می شود، این محصول حاصل رسوب‌ گذاری میلیون‌ ها سال ترکیبات نفتی در پوسته زمین می باشد که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

قیر طبیعی بعد از آنکه استخراج می گردد در کارخانه های تولید کننده طی دو مرحله تولید می‌ شود و در اختیار بازار فروش قرار می گیرد، در اولین مرحله که در برج تقطیر اتفاق می افتد تمام مواد سبک قیر مانند بنزین از آن خارج می شود و یک محصول نسبتاً خالص تولید می گردد که این اتفاق در فشار یک اتمسفر روی می دهد و به عنوان اولین مرحله برای تولید و تهیه این محصول معرفی می شود.

در مرحله بعد تمام مواد سنگین که در قیر وجود دارد مانند نفت سفید، گازوئیل و غیره از آن خارج گردیده و در نهایت به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد.

قیر طبیعی به دلیل چسبندگی بسیار خوبی که دارد و از قدرت جذب رطوبت بالا برخوردار می باشد سبب گردیده تا در بسیاری از صنایع مختلف مانند ایزوگام، آسفالت و موارد متعدد و گوناگون دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

مرکز خرید قیر طبیعی بیتومین

مرکز خرید قیر طبیعی بیتومین

مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه خرید و فروش قیر شکسته بندی فعالیت می‌ کنند و این محصول را که دارای کاربرد و کارایی بسیار خوبی می باشد را در اختیار بازار فروش و خریداران قرار می دهند.

مراکز خرید قیر طبیعی شکسته بندی با توجه به شناختی که از ویژگی‌ ها و کاربردهای این محصول دارا می باشند آن را با کیفیت قابل قبول عرضه نموده و در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می دهد.

خاطرنشان می گردد که قیمت قیر شکسته بندی با توجه به حجم سفارش، نحوه خرید و کیفیت این محصول متفاوت می باشد و از آنجایی که دارای نرخ ثابتی نمی‌ باشد سبب گردیده تا با قیمت های متفاوتی در اختیار خریدار قرار گیرد، از اینرو متقاضیان جهت خرید و استعلام قیمت این محصول می توانند از طریق این سایت نرخ دقیق و به روز آن را استعلام نمایند.

عرضه مستقیم قیر طبیعی بیتومین

خرید قیر گیلسونایت طبیعی به صورت عمده در این مجموعه فروش موجب خرید با کیفیت و عالی می‌گردد. باید بدانید که این نوع قیر طبیعی پس از تولید از طریق مراکز عمده و جزئی فروش این کالا به دست مصرف کنندگان نهایی می‌ رسد. پخش عمده انواع قیر توسط مراکز فروش قیر طبیعی به صورت مستقیم از طریق تولید کنندگان انجام می‌ پذیرد.

افرادی که قصد خرید این محصولات را به صورت کلی و از شرکت‌ های تولیدی بدون واسطه دارند به این نمایندگی مراجعه نموده و محصولات خود را در اندازه‌ های گوناگون خریداری می نمایند تا خرید ارزان قیمت خواهند داشت.

قیمت قیر گیلسونایت طبیعی با توجه به میزان تولید آن ها و میزان صادرات آنها به دیگر کشورها مشخص می‌شود هرچه میزان تولید این محصول در کشور افزایش یابد قطعا میزان عرضه قیر طبیعی در بازار بیشتر خواهد شد و قیمت آن کاهش پیدا خواهد نمود.

مراکز فروش قیر طبیعی بیتومین

مراکز فروش قیر طبیعی بیتومین پخش قیر طبیعی سنگی توسط پخش کنندگان بزرگ انجام می‌شود که مشتریان و خریداران می توانند جهت استعلام از قیمت قیر سنگی به این پخش ‌کنندگان مراجعه کرده یا از طریق سایت معتبر به صورت آنلاین از قیمت این محصولات استعلام بگیرند و بعد در صورت تمایل آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهند چرا که هدف این پخش‌کنندگان معمولا افزایش رضایتمندی مشتریان است.

عوامل متعددی در قیمت قیر طبیعی صادراتی تاثیر دارد که از جمله آنها قیمت مواد اولیه و بشکه های فلزی، هزینه حمل و نقل بین المللی و غیره می باشد. در حقیقت قیمت این محصول برای مصرف کنندگان بسیار مهم است و در هزینه ساخت و ساز ها تاثیر بسیاری دارد.

انواع قیر صادراتی ایران با قیمت بسیار مناسبی صادر می شود و به همین دلیل مشتریان بسیاری دارد، این محصول دارای استاندارد های لازم می باشد و در حقیقت یک محصول با کیفیت عالی می باشد که توانسته است رضایت مشتریان خارجی را به دست آورد و به همین دلیل سالانه حجم بالایی از این محصول به کشور های خارجی صادر می شود.

فروش قیر صادراتی علی رغم کیفیت عالی که دارد با قیمت ویژه و ارزان انجام می گیرد و مشتریان جهت بهره مندی از این خرید می توانند به راحتی آن را سفارش دهند، قیمت محصولات بسیار مناسب و مورد رضایت مشتریان است، ضمن اینکه کیفیت بالایی این محصول سبب کارایی بسیار عالی آن برای کاربرد های مختلف می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما