قیمت عمده قیر طبیعی پلیمری

قیمت عمده قیر طبیعی پلیمری به فاکتور های متعددی وابسته است و همین موضوع باعث شده تا نتوان نرخ ثابتی را برای آن تعیین کرد و قیمت قیر همواره در حال نوسان باشد، از عوامل تأثیر گذار در قیمت این محصول می توان به نحوه تولید، مواد اولیه به کار رفته، نوع بسته بندی، حجم خرید و نحوه فروش آن اشاره داشت که در میان این موارد روش فروش تأثیر قابل توجهی در قیمت قیر پلیمری دارد.

قیمت عمده قیر طبیعی پلیمری

عوامل موثر بر کیفیت قیر طبیعی

عوامل موثر بر کیفیت قیر طبیعی امروزه قیر طبیعی کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف نظیر جاده و راه سازی، ساختمان ها، عایق بندی و… دارد. این محصول ویژگی های بارزی دارد که موجب شده است بسیاری از مشتریان این قیر را از دیگر محصولات مشابه برتر بدانند. ما در این مقاله سعی داریم به چند مورد از ویژگی های قیر پلیمری اشاره کنیم تا شما را در خرید این محصول راهنمایی کرده باشیم.

  • میزان ماندگاری و مقاومت در برابر عوامل محیطی و فیزیکی
  • میزان نفوذ پذیری
  • گرانروی
  • اکسیده شدن

این محصول بر اساس بهترین متریال های روز دنیا و طبق تمامی استاندارد های بین المللی تهیه شده و حجم زیادی از خرید و فروش انواع قیر را به خود اختصاص داده است. تولید کنندگان قیر طبیعی توانسته اند علاوه بر تأمین نیاز بازار های داخلی، آن را در تناژ بالا به سایر کشور ها به ویژه کشور های همسایه مانند عراق، پاکستان، جمهوری آذربایجان و… نیز صادر کنند.

این قیر بسیار چسبنده است و مقاومت بالایی دارد، همچنین از انعطاف بسیاری برخوردار است و با فرمولاسیونی کاملا اصولی و با پلیمر های خاص بر پایه قیر مایع تولید می شود. با تمامی این تفاسیر کاملا بدیهی است که تولید و توزیع این محصول با استقبال ویژه ای از سوی مصرف‌ کنندگان رو به رو شده باشد.

پخش کلی قیر طبیعی پلیمری

پخش کلی قیر طبیعی پلیمری مرجع پخش قیر طبیعی همواره در تلاش هستند تا محصولاتی با کیفیت بالا و در عین حال با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار بدهند، در کشور ما بسیاری از افراد تحت عنوان فروشنده به فروش محصولات مختلف که بازار و مشتریان به آن نیاز فراوانی دارند، مشغول به فعالیت هستند که از فعال ترین و برترین آنها می توان به فروشنده قیر پلیمری اشاره کرد.

عرضه قیر با قیمتی بسیار ارزان و منصفانه به تمامی متقاضیان در سراسر کشور و کسب رضایت کامل آنها در خصوص کیفیت این محصول از اهداف بسیار مهم این فروشنده ها می باشد. این فروشنده ها اغلب محصولات خود را به دو روش مستقیم و عمده به فروش می رسانند که هر یک از این روش ها مزیت و خصوصیات مخصوص به خود را دارند.

برای مثال در روش فروش مستقیم به دلیل نبود انواع واسطه و در روش عمده به علت عرضه تعداد زیادی از این محصول در مدت زمان کم، قیمت آن به صورت قابل توجهی کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما