فروش ویژه قیر طبیعی گیلسونایت عمده

طبیعی قیر به عنوان شناخته شده ترین قیر در دنیا شناخته می شود. گیلسونایت یکی از مشتقات نفت خام است که به دلیل تغییرات زمین شناسی و یافتن فضای خشک و مناسب به سطح زمین می رسد. تغییرات این ماده یک ماده صنعتی مهم است که در تعداد محدودی از کشورها یافت می شود. نقطه نرم شدنی است که در آن ماده به درجه خاصی از نرم شدن در شرایط مشخص شده قیمت قیر در هر تن می رسد. فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده در بشکه صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: قیر آماده طبیعی

فروش ویژه قیر طبیعی گیلسونایت عمده

چند توصیه درباره استفاده از قیر طبیعی گیلسونایت

چند توصیه درباره استفاده از قیر طبیعی گیلسونایت قیر طبیعی یا گیلسونایت در زمینه های زیادچون آسفالت، به عنوان سوخت کوره ها، ایزوگام، لاک، روسازی و رنگ استفاده می شود و برای استفاده از آن باید به نوع مصرفی آن دقت کرد. یک ماده ویسکوزیته مانند قیر نقطه نرمی خاصی ندارد. این سختی آزمایشی یا نرمی قیر را بر حسب میزان نفوذ بیان شده بر حسب میلی متر اندازه گیری می کند. مواد قیر نباید در برابر دما بسیار آسیب پذیر باشند.

در گرمترین هوای منطقه، مخلوط قیر نباید قیر را به خیلی نرم یا ناپایدار تبدیل کند. در هوای سرد این ترکیب نباید خیلی راحت و شکننده شود و باعث ترک خوردن شود. قیر جامد سیاه در جاده های “آسفالت” استفاده می شود و به عنوان چسب ، ورق سقف، رنگ ، ضد آب و درزگیر، ملات و البته در آسفالت کاربرد دارد. قیر تقریباً به هر چیزی می‌چسبد، حتی پلی‌اتیلن.

قیر امولسیون شده در آب معمولا اسیدی است، گاهی اوقات به شدت این امر مشکلات مربوط به رسیدگی را اضافه می کند و استفاده از آن را محدود می کند. این در مورد سایر محصولات قیر صدق نمی کند. قیر مورد استفاده به عنوان چسب را می توان با حلالیا حرارت از سطح غیر متخلخل جدا کرد. از قیر داغ برای استفاده در کف اتاق برای چسباندن موکت استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: قیر طبیعی مایع

بازار فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده

بازار فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده معادن طبیعی در تعداد زیادی وجود دارد که هر سال تعداد زیادی از آن رااستخراج می ‌کنند که قیر طبیعی ایران خاکستر کمی دارد. این بدان معنا است که گیر طبیعی هر منطقه که دارای خاکستر کم باشد مرغوب تر است و همچنین نرمی، گوگرد و اکسیژن در قیر طبیعی در سنجش کیفیت آن مهم می باشد. بدلیل زیاد بودن نفت ایران تولیدات آن مانند قیر طبیعی بازار تولید و فروش داغی به همراه دارد.ایران یکی از معدود کشورهایی است که دارای ذخایر بالایی از قیر طبیعی است. در میان استان های مختلف ایران است استان های جنوبی کشور از غنی ترین استان ها از نظر ذخایر قیر طبیعی به شمار می رود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما