فروش مستقیم قیر معدنی گیلسونایت

صادر کننده قیر آماده طبیعی ارزان قیمت این محصول را با بالا ترین کیفیت و به شکل عمده به کشورهای عربی و از جمله سوریه و عراق صادر می نماید به دلیل کیفیت لالای قیر طبیعی ایرانی کشورهای بسباری آماده ی خرید از ایران هستند و به همین دلیل صادرات قیر طبیعی به یکی از فعالیت های تجار ایرانی تبدیل شده است.

البته ناگفته نماند که قیر جی در بورس امروز نیز می تواند مورد توجه قرار بگیرد و سودآوری لازم را داشته باشد.

قیر معدنی گیلسونایت زیبا است گیلسونایت بشکه ای مدل زیادی دارد خرید قیر معدنی راحتن است صادرکننده قیر معدنی این محصول را در اختیار همه قرار داده است توزیع قیر معدنی روش زیادی دارد در ادامه شما را با ایت محصول آشنا می کنیم

فروش مستقیم قیر معدنی گیلسونایت

تولید گیلسونایت به چه صورتی می باشد؟

تولید گیلسونایت به چه صورتی می باشد؟ قیر یک محصول شیمیمایی برمبنای نفت است. در تهیه قیر از موادی همچون نفت، نیتروژن و نیکل به دست آمده است. قیر توسط سازمان زمین شناسی ایالات متحده به عنوان یک نفت فوق سنگین با گرانش API کمتر از 10 درجه و ویسکوزیته بیشتر از 10000 سانتی پویس تعریف می شود. در دمایی که معمولاً در رسوبات طبیعی با آن مواجه می‌شویم، قیر جریان نخواهد داشت. برای جابجایی از طریق لوله باید حرارت داده شود و در برخی موارد با روغن سبکتر رقیق شود. چگالی و ویسکوزیته خود را مدیون ترکیب شیمیایی خود است – عمدتاً مولکول های هیدروکربنی بزرگ به نام آسفالتین ها و رزین ها که در روغن های سبک تر وجود دارند اما در قیر بسیار غلیظ هستند. باید توجه داشت که قیرها ممکن است حاوی مواد آلاینده باشند و بهتر است این مواد تا حد زیادی فیلتر شده و از دست روند. بیشتر قیرهای تصفیه شده در روسازی آسفالت و کاشی های سقفی و همچنین مقدار زیادی قیر طبیعی استفاده می شود.

با این حال، بیشتر قیر استخراج‌شده از ماسه‌های نفتی کانادا به نفت خام مصنوعی ارتقا یافته و برای تبدیل به طیف کاملی از فرآورده‌های نفتی، از جمله بنزین، به پالایشگاه‌ها فرستاده می‌شود. چگونه می توان کیفیت قیر را بهبود بخشید؟ به منظور بهبود خواص کیفی مخلوط قیر و/یا آسفالت، از افزودنی ها و اصلاح کننده ها استفاده می شود. برای افزایش کشش، بهبود چسبندگی به سنگدانه، کاهش ویسکوزیته، افزایش مقاومت فرآیند پیری، جلوگیری از زهکشی بایندر از سطح سنگدانه و غیره. و برخی از پلیمرها مانند SBR را می توان به قیر اصلاح شده با گوگرد یا PPA اضافه کرد تا شکل پذیری را بهبود بخشد و سایر خواص مهم را متعادل کند. علاوه بر این، روغن با وزن مولکولی سبک نیز می تواند در نظر گرفته شود که به قیر اصلاح شده فوق الذکر اضافه شود تا شکل پذیری بیشتر شود.

مزایای استفاده از قیر معدنی گیلسونایت

داشتن غلظتی بالا : این امر مهم را به عنوان یکی از صفات مهم این محصولات محسوب کنید چون به مراتب کمتر دیده می ‌شود که اجزای نفتی تولید شده در بازارهای صنعتی تا حد قابل ملاحظه ‌ای حالت یکنواخت داشته باشند و از این رو آن ها را به خاطر قدرت ویژه‌وای که داشته، در مراجع مختلف صنعتی به کار بگیرند پس در مجموع کیفیت قیر گیلسونایت را شاخص تر از نمونه ‌های دیگر قلمداد نمایید. انسجام یکدست و جامد بودن : از طرفی به خاطر ترکیبات عالی و مشتقات نفتی مختلفی که در تولید این گونه محصول طبیعی به کار گرفته شده است به مراتب ترکیب ظاهری یکدست دارند

و این که وقتی همواره جامد به نظر می ‌رسند باید آن ها را کاملا مرغوب بدانید ولی در ادامه، همین نمونه ‌های جالب می تواند با سرعت فوق‌ العاده به صورت مایع هم تبدیل شوند. براقیت زیاد به همراه رنگ قهوه ای : رنگ بندی اصلی محصولات یادآوری شده کاملا قهوه ای بوده و در تمام گالن هایی که از آن ها موجود است به نوعی یک درجه از براقیت عالی را هم می توانید

مشاهده کنید چرا که همین نوع از درخشندگی نشان‌ دهنده، میزان خلوص و نیز پایین بودن درصد ناخالصی در ماهیت هریک از بسته ها است. داشتن وزنی متعادل : همیشه از یک محصول خوب باید انتظار داشته باشید که علاوه بر کیفیت داخلی بالا دارای وزنی متناسب هم باشد که معمولاً این گونه قیرها علاوه بر داشتن حجم فوق العاده اما خیلی سنگین به نظر نمی‌ رسند چرا که، تست های آزمایشگاهی باعث شده که هم مواد معدنی ویژه تری داشته و هم به نوعی از وزن های پایین تری بهره مند گردند.

کاربرد قیر معدنی در واکس ها

کاربرد قیر معدنی در واکس ها آشنایی با معادن قیر طبیعی می تواند برای مخاطبان بسیار خاص باشد از جمله معان قیر کرمانشاه و اصفهان و شیراز و آبادان که از منابع زیادی نیز بهره مند هستند.انواع پودر قیر مورد استفاده در صنعت در واقع نوعی سنگ معدنی می باشد که دارای تخلخل بوده و از وزن بسیار پایین برخوردار است؛ یکی از انواع آن مخدومی نام دارد که در تهیه انواع سازه ها مانند سد، فروشگاه و سقف از آن استفاده می شود.

یکی از مهمترین موارد استفاده از پودر استفاده در راه سازی می باشد، وجود این ماده در راه سازی و خصوصا قیر و آسفالت باعث می‌ شود تا آسفالت کیفیت فوق‌ العاده بالاتری داشته باشد. وجود این ماده باعث می‌ شود تا آسفالت دوام بیشتری داشته و به سادگی دچار ترک خوردگی نگردد. این محصول به دلیل خصوصیت های منحصر به فرد خود مانند مقاومت و ماندگاری بالا از درجه یک ترین مواد در راهسازی قابل استفاده است. در طی یک دوره زمانی، اجزای فرار در قیر تبخیر می شوند. سرعت تبخیر فقط به دما بستگی دارد. میزان فرار در قیر نسبتاً بسیار کم است و از این رو سخت شدن به دلیل از بین رفتن مواد فرار نسبتاً کم است. در دمای محیط، مولکول های قیر به آرامی خود را تغییر جهت می دهند. این منجر به سخت شدن فیزیکی می شود.

مصرف قیر معدنی در لاستیک

فروش قیر طبیعی بر اساس کیفیت آن، قیمت گذاری می شود. اصولا قیر طبیعی به صورت عمده قیمت کمتری دارد. یکی دیگر از عوامل موثر بر کیفیت قیر طبیعی، کشور سازنده و نوع ماده استفاده شده در آن است. قیر طبیعی دارای 70 درصد کربن و مقداری نیتروژن و گوگرد و هم چنین ناخالصی هایی مانند سیلیکات و … است. ماده اصلی قیر طبیعی بیتومین می باشد که بر حسب میزان مواد خالص و ناخالص مورد استفاده، مش های مختلفی دارد. اندازه گیری نقطه نرمی نقطه نرمی قیر مقاومت دمایی قیر است که هر چه نقطه نرمی قیر بالاتر باشد مقاومت دمایی قیر بیشتر می شود و در مناطق گرمسیری بهتر از آن استفاده می شود

سرما مناطق کاربرد بیشتری دارد. نقطه نرمی قیر به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه تست خودکار نقطه نرمی در هر دو روش برای تعیین نقطه نرمی Ring & Ball با استفاده از روش استاندارد ASTM – D 36 انجام می شود. اندازه گیری درجه نفوذ (Penetration) درجه نفوذ حساسیت قیر به تغییرات دما است و بنابراین سختی نسبی قیر اندازه گیری می شود. قیرهای با درجه نفوذ بیشتر قیرهای نرم تری هستند و در مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می گیرند و هر چه میزان نفوذ کمتر باشد قیر بیشتری در مناطق گرمسیری استفاده می شود. درجه نفوذ به صورت خودکار و نیمه اتوماتیک با استفاده از یک نفوذ سنج اندازه گیری می شود که هر دو به روش ASTM-D5 کار می کنند. اندازه گیری میزان شکل پذیری خواص انقباض توسط ابزار مجهز به حمام آب و قالب نمونه و محور افقی متحرک برای استخراج قیر با استفاده از روش استاندارد ASTM-D113 اندازه گیری می شود. مقاومت کششی قیر به سختی قیر بستگی دارد. قیر با انقباض کم سخت و شکننده است. قیر برای مقاومت در برابر تغییرات دما، انقباض و انبساط باید خاصیت کششی بالایی داشته باشد.

مراکز خرید قیر معدنی گیلسونایت

مراکز خرید قیر معدنی گیلسونایت قیر ماده ای پر مصرف است که از مشتقات نفت می باشد و طی فرایندی در پایشگاه تولید می شود و دارای مصارف زیادی در جاده سازی است. قیر طبیعی نوع دیگری از قیر است که در لایه ی زیرین برخی از معادن وجود دارد و بعد از استخراج بیشتر برای بالابردن استحکام و مقاومت آسفالت به عنوان روکش استفاده می شود باید در شرایطی نگه داری شود تا باعث ماندگاری طولانی تری شود

و از کیفیت اولیه ی آن کاسته نشود. بهترین روش نگه داری این نوع از قیر این است که در شرایط اب و هوایی خشک بهتر است قرار داده شود و در دمایی بین پانزده درجه ی سانیگرداد تا ۲۴ درجه نگه داری شود و در تماس با رطوبت نباشد. برای اینکه بتوان این قیر را بهتر نگه داری کرد می توان ان را به شکل انبوه تهیه کرد و در مکانی خنک و به دور از نور خورشید و هر گونه رطوبتی نگه داری کرد. در صورتی که این قیر در برابر رطوبت و آب قرار گرفته شود از قدرت جسبندگی ان تا حد زیادی کاسته می شود

صادرکننده قیر معدنی گیلسونایت

دو‌نوع قیر در صنایع سنگین کشور مورد استفاده قرار می گیرد که یکی در نتیجه تبخیر بخش های روان مواد نفتی به دست می آید که به آن قیر طبیعی و یا گیلسونایت گویند، این نوع قیر خشک و حالت جامد دارد. نوع دوم همان قیر پالایشگاهی است که ته مانده مواد نفتی است و حالت مایع و روان دارد. کشور ما از معدود مناطقی است که دارای ذخایر گسترده ای از قیر معدنی (گیلسونایت) می باشد. برای خرید قیر زودگیر گیلسونایت درجه یک باید نکاتی را مورد توجه قرار داد: ترکیبات: برای خرید قیر زودگیر مرغوب گیلسونایت باید به برگه آنالیز آن مراجعه و درمورد ترکیبات و خلوص آن اطلاعت کافی کسب کرد. گیلسونایت را خالص ترین نوع قیر طبیعی می دانند و در بهترین حالت 98 درصد آن قیر خالص و 2 درصد آن را مواد معدنی تشکیل می دهد.

حفظ خواص: انتظار می رود یک قیر گیلسونایت اعلا به شکلی تولید شده باشد که در محیط هایی که با خاک نرم دچار ناخالصی شده، خاصیت چسبندگی خود را از دست ندهد. درجه خلوص: با توجه به اینکه برخی ترکیبات، مانند تترا کلرو کربن و یا سولفور کربن حلال قیر به شمار می آیند، می توان طی یک روش ساده قیر را درون یکی از این حلال ها ریخته و منتظر ماند تا ناخالصی های بر جا مانده مشاهده شود. به این ترتیب تا حد زیادی درجه خلوص قیر مشخص خواهد شد. درجه نرمی: منظور از این معیار دمایی است که در آن گیلسونایت از حالت جامد به مایع در می آید. گیلسونایت در درجات نرمی متفاوتی تولید می شود و بر همین اساس قیمت گذاری می شود. این معیار یک راهنمای خوب برای تعیین تقریبی حل کردن چسب در قیر و مشاهده چگونگی رفتار آن در برابر حلال ها است.

توزیع مستقیم قیر معدنی گیلسونایت

توزیع مستقیم قیر معدنی گیلسونایت تولید کننده انواع قیر زودگیر گیلسونایت اعلا، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و دانش روز دنیا، اقدام به بهره برداری از معادن طبیعی گیلسونایت کشور کرده و بهترین محصول را که دارای استانداردهای بین المللی بوده، تولید می کند. چنین محصولی قابلیت صادرات به دیگر کشورها را داشته و به دلیل محدود بودن معادن گیلسونایت در جهان، مشتریان زیادی در میان کشورهای مختلف دارد. در فروشگاه مرکزی عرضه قیر گیلسونایت، می توان مدل های مختلفی از این نوع قیر مانند کلوخه و یا مایع را مشاهده و در حجم انبوه خریداری کرد. گیلسونایت در صنایع مختلفی از تهیه ایزوگام گستر بام گرفته تا آسفالت، حفاری چاه های نفتی، عایق بندی و تهیه جوهر پرینتر کاربرد دارد.مرکز نمایندگی قیر طبیعی در استان تهران توانسته سطح فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

میزان فروش قیر طبیعی به صورت عمده و جزیی مطابق نیاز و مصرف مشتریان انجام می شود. این معاملات به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود و مشتریان می توانند مطابق شرایط خود اقدام به تهیه قیر طبیعی نمایند. هر تولیدی قیر طبیعی دارای تعداد زیادی نماینده فروش در شهرهای مختلف است تا بتواند محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان حتی در مناطق پرت و دور افتاده برساند.

این نماینده ها با تبلیغات مفید و موثر برند و ثبت سفارشات قیر طبیعی و تحویل به موقع محصولات به بازار گام های موثری برای فروش بیشتر قیر طبیعی و سود بالاتر بر می دارند. در شهر تهران روزانه تجارت های فراوانی را جهت تهیه قیر طبیعی شاهد هستیم زیرا نیاز های افراد در این زمینه، بسیار زیاد هستند. معمولا قیمت های تعیین شده بر روی نمونه های مختلف این اقسام نیز، بسیار مورد پسند مشتریان هستند. بنابراین مصرف کنندگان برای رفع مایحتاج خود در این راستا لازم است به مرکز فروش قیر طبیعی رفته و به خرید انواع محصول دلخواهی خود بپردازند. از آن جا که مشتری های قیر طبیعی همواره در صدد این امر بر می آیند که نمونه های مورد نیاز خود شان را با مرغوبیت فراوان خریداری کنند برای انجام این کار به این مراکز مراجعه فروش قیر طبیعی می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما