فروش عمده قیر طبیعی صادراتی

قیر یک ماده هیدروکربنی است که با تغییر دما و گرم تر شدن، حالت سخت آن به خمیری تبدیل می شود. یکی از کاربردهای استفاده از قیر، جلوگیری از نفوذ رطوبت در ساختمان سازی می باشد. یکی دیگر از کاربرد های قیر پالایشگاه تبریز، استفاده از آن در ساخت رویه های آسفالتی است که در ساخت جاده های شهری به کار می رود. فروش عمده قیر طبیعی صادراتی توسط مجموعه ما انجام می شود و شما میتوانید برای خرید این محصول به صورت عمده به این مرکز مراجعه نمایید.

فروش عمده قیر طبیعی صادراتی

چگونه از قیر طبیعی نگهداری کنیم؟

چگونه از قیر طبیعی نگهداری کنیم؟

نگهداری از قیر طبیعی نیازمند رعایت یکسری نکات مهم است که در زیر به برخی از این موارد بطور مختصر اشاره می‌کنیم:

  1. محل نگهداری قیر باید به گونه ای باشد که از ورود هر گونه آلودگی همچون گرد و خاک به آن جلوگیری شود. همچنین آب و یخ نیز نباید به این محل راه پیدا کند.
  2. دمای این محل باید مناسب باشد. بیش از حد گرم یا سرد بودن این دما موجب آسیب دیدن محصول می‌شود؛ بطوری که سرما سبب شکنندگی و گرما سبب ذوب شدن آن می گردد.
  3. در مکانی که قیر در آن قرار داده می شود، باید تهویه مناسبی وجود داشته باشد تا از جمع شدن گازهای قابل اشتعال که امکان ایجاد حریق را بالا می برند، به خوبی جلوگیری کند.
  4. در این محل باید لوازم اطفای حریق موجود باشد تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی، از بروز خسارات جدی پیشگیری شود.
  5. قیر در دمای بالاتر از ۱۷۵ درجه، ذوب می شود و به همین علت نباید در کنار حرارت و آتش نگهداری شود.

قیر طبیعی از مواد خالص تشکیل شده است. در صورتی که این ماده دارای مواد ناخالص باشد، کارایی لازم و چسبندگی کافی را نخواهد داشت. پخش قیر طبیعی توسط مرکز معتبر ما صورت می گیرد. این قیر ها کالا خالص هستند و از مواد نفتی درجه یک و اعلا تشکیل شده‌اند.

مرکز پخش قیر طبیعی صادراتی

مرکز پخش قیر طبیعی صادراتی

مجموعه ما یکی از مراکز پخش قیر طبیعی صادراتی است. این فروشگاه امکان ارسال این محصول را به سراسر کشور دارد. همچنین با توجه به اینکه متقاضیان خارجی زیادی برای این کالا وجود دارند، تولیدکنندگان ایرانی نسبت به صادرات بهترین انواع قیر طبیعی اقدام نموده اند. شما می توانید برای خرید قیر صادراتی به صورت عمده، به صورت اینترنتی یا حضوری به مرکز فروش ما مراجعه نمایید.

ما در این مرکز قیر 17 کیلویی امروز بسیار اعلا و درجه یک را با قیمتی ارزان تر از بازار به فروش می رسانیم تا شما عزیزان بتوانید قیر های طبیعی خود را با قیمتی بسیار ویژه از مرکز ما خریداری کنید. همچنین در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره خرید دارید، می توانید با شماره های قرار داده شده در این سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما