فروشگاه مرکزی قیر گیلسونایت صادراتی

مجموعه ای ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان قیر گیلسونایت صادراتی در ایران است که توانسته ؛ قیر گیلسونایت را استخراج کند و با تولید قیر طبیعی، آن را آماده ارائه به خریداران و فروشندگان این ماده صنعتی ارزشمند نمایید.

هدف مجموعه ای ما تولید محصول استاندارد و کیفیت بالا جهت رضایت مصرف کنندگان داخلی ، خارجی و صادرات است، که بتواند نظر مشتریان را جلب کند ؛ بدون شک برای هر محصول صنعتی نقش مواد اولیه در کیفیت نهایی بسیار مهم و ضروری می باشد.

با داشتن مواد اولیه مناسب و با کیفیت توانسته ایم در عرضه گیلسونایت در سراسر ایران حرف اول را بزنیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم.

فروشگاه مرکزی قیر گیلسونایت صادراتی

نکاتی مهم برای خرید قیر گیلسونایت صادراتی

نکاتی مهم برای خرید قیر گیلسونایت صادراتی

قیر گیلسونایت یک ماده ارزشمند و بسیار کاربردی است، که بسیاری از کشورها سعی می کنند صادرات یا واردات این محصول برای افزایش درآمدهایی خود بیشتر کنند ؛ این ماده معدنی سیاه رنگ و قیر طبیعی، گیلسونایت، از کربن 70 تا 80 درصد درست شده است.نیتروژن و گوگرد و ناخالصی های آن عموماً سیلیکات، آهک، گچ و خاک رس هستند.

بهترین زمان برای خرید قیر گیلسونایت فصل بهار و تابستان است، که فروش این محصولات بیشتر بوده و بسیار در این فصل شروع به ایزوگام کردن پشت بام های خود می کنند و در فصل بهار و تابستان جاده سازی را شروع می کنند.

برای اینکه خرید بهتری داشته باشید باید از یک متخصص کمک بگیرید، تا درجه خلوص این ماده را تشخیص بدهد.به همین دلیل ضروری است، که حتما پیش از اقدام به خرید قیر طبیعی بازار این محصول بررسی کنید.

می توانید با مشاوران مخصوص، که در این زمینه فعالیت دارند مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند،برای خرید سعی کنید، از شرکت‌هایی که از معادن برخوردار هستند اقدام کنید، چون با قیمت مناسب تری می توانید خرید خود را انجام دهید.

قیر گیلسونایت چه کاربردهایی دارد

قیر گیلسونایت چه کاربردهایی دارد گیلسونایت نوعی قیر طبیعی بوده که این نوع قیر درون زمین درست می شود، این نوع قیر به مرور زمان به سطح خاک می آید و خشک شده و ارزش زیادی پیدا کرده است و این قیر کاملا طبیعی بوده و از کیفیت عالی برخودار است .

ارزش زیادی در بازار های ایران و بازار های خارجی دارد ؛ یکی از کاربرد های قیر گیلسونایت که با کشیدن قیر روی سطح لوله ها باعث می شود که از ترک خوردگی لوله های نفت و گاز جلو گیری شود و هم چنین بر روی آن ها پوششی از عایق ایجاد می کند.

هم چنین در تولید پودر چاپگر کامپیوتری، الکترودهای گرافیت و زغال، چسب و صنایع شیمیایی، رنگ، صنایع لاستیک سازی و در صنایع فولاد به جای دوده و کربن سیاه کاربرد بسیاری دارد، علاوه بر این، این ماده در صنایع آسفالت، قیر پالایشگاهی و ایزوگام نیز کاربرد دارد.

پودر میکرونیزه آن به عنوان روان کننده، فندک و درزگیر در صنایع حفاری به کار می برند، به همین دلیل است که کشورها تمایل دارند حجم صادرات و واردات گیلسونیت را افزایش دهند تا بتوانند از گیلسونایت در بسیاری از صنایع استفاده کنند.

بیشتر مصرف گیلسونایت در صنعت تولید رنگ و تولید ایزوگام بوده از طرفی در کشور ایران برای تولید انواع قیر مخلوط نیز می توان از گیلسونایت استفاده کرد ؛ که البته این کار کیفیت قیر را به کلی کاهش می دهد.

توزیع مستقیم قیر گیلسونایت صادراتی

توزیع مستقیم قیر گیلسونایت صادراتی

مجموعه ای ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان قیر گیلسونایت صادراتی در ایران است، که بهترین و با کیفیت ترین قیر گیلسونایت اعلا استخراج می کنند و با تولید این محصول استاندارد در ایران توانسته است نظر مشتریان خود را جلب کند.

چون خود مجموعه نمایندگی تولید پخش و فروش گیلسونایت را برعهده دارد، با قیمت بسیار مناسب با تناژ بالا به فروش می رساند ؛ شما خریداران محترم می توانید بدون واسطه و به طور مستقیم به سایت مجموعه ما مراجعه کنید.

خرید خود را به راحتی و بدون دادن هزینه بیشتر انجام دهید و حتی می توانید از مشاوران مجموعه برای خرید بهتر راهنمایی بگیرید ؛ مجموعه ای ما بهترین ها را با تضمین قیمت ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما