فروشگاه مرکزی قیر زودگیر گیلسونایت اعلا

قیر زودگیر گیلسونایت یک قیر معدنی بوده که ترکیبات آن شمال هیدرو کربن سنگین می شود. برای خرید انواع گیلسونایت اعلا می توان به فروشگاه مرکزی عرضه کننده انواع قیر زودگیر مراجعه کرد که بهترین محصول را با کیفیتی بالا در اختیار دارد. هم اکنون تولید گیلسونایت ایران به یکی از پرفروش ترین مواد معدنی صادراتی کشورمان تبدیل شده است. حجم صادرات گیلسونایت درجه یک ایران به کشورهای اروپایی هر سال در حال افزایش است.

فروشگاه مرکزی  قیر زودگیر گیلسونایت اعلا

راهنمای خرید قیر زودگیر گیلسونایت مرغوب

راهنمای خرید  قیر زودگیر گیلسونایت مرغوب دو‌نوع قیر در صنایع سنگین کشور مورد استفاده قرار می گیرد که یکی در نتیجه تبخیر بخش های روان مواد نفتی به دست می آید که به آن قیر طبیعی و یا گیلسونایت گویند، این نوع قیر خشک و حالت جامد دارد. نوع دوم همان قیر پالایشگاهی است که ته مانده مواد نفتی است و حالت مایع و روان دارد. کشور ما از معدود مناطقی است که دارای ذخایر گسترده ای از قیر معدنی (گیلسونایت) می باشد.

برای خرید قیر زودگیر گیلسونایت درجه یک باید نکاتی را مورد توجه قرار داد:

  • ترکیبات: برای خرید قیر زودگیر مرغوب گیلسونایت باید به برگه آنالیز آن مراجعه و درمورد ترکیبات و خلوص آن اطلاعت کافی کسب کرد. گیلسونایت را خالص ترین نوع قیر طبیعی می دانند و در بهترین حالت 98 درصد آن قیر خالص و 2 درصد آن را مواد معدنی تشکیل می دهد.
  • حفظ خواص: انتظار می رود یک قیر گیلسونایت اعلا به شکلی تولید شده باشد که در محیط هایی که با خاک نرم دچار ناخالصی شده، خاصیت چسبندگی خود را از دست ندهد.
  • درجه خلوص: با توجه به اینکه برخی ترکیبات، مانند تترا کلرو کربن و یا سولفور کربن حلال قیر به شمار می آیند، می توان طی یک روش ساده قیر را درون یکی از این حلال ها ریخته و منتظر ماند تا ناخالصی های بر جا مانده مشاهده شود. به این ترتیب تا حد زیادی درجه خلوص قیر مشخص خواهد شد.
  • درجه نرمی: منظور از این معیار دمایی است که در آن گیلسونایت از حالت جامد به مایع در می آید. گیلسونایت در درجات نرمی متفاوتی تولید می شود و بر همین اساس قیمت گذاری می شود. این معیار یک راهنمای خوب برای تعیین تقریبی حل کردن چسب در قیر و مشاهده چگونگی رفتار آن در برابر حلال ها است.

نکاتی برای استفاده از قیر زودگیر گیلسونایت

نکاتی برای استفاده از قیر زودگیر گیلسونایت از ویژگی های مهم گیلسونایت که باید مورد توجه قرار بگیرد، میزان نیتروژن بالای آن است. با بررسی برگه آنالیز آزمایشگاهی قیر گیلسونایت، مشخص می شود سطح اکسیژن تا چه اندازه ای از نیتروژن آن کمتر است. این موضوع نشان دهنده مقاومت بالای این نوع قیر در برابر رادیکال های آزاد اکسیژن بوده و ویژگی منحصر به فرد سطح مرطوب گیلسونایت را نشان می دهد.

برای استفاده از قیر زودگیر، بنزین را برای حل کردن قیر خالص به کار می برند و به این ترتیب محلول به دست آمده در اصطلاح زودگیر نامیده می شود. این محلول که حاوی بنزین است، کمی بعد از استفاده قیر، تبخیر شده و فقط قیر خالص و اصلی باقی می ماند. گیلسونایت را می توان به روش های متعددی به انواع آسفالت گرم اضافه کرد.

فقط این نکته حائز اهمیت می باشد که حتما باید قیر داغ شود و سپس گیلسونایت را به آن افزود. هر زمان لازم باشد هنگام استفاده از گیلسونایت، به حل شدن سریع آن کمک شود، از همزن های قوی استفاده می کنند که حالت گردابی یا چرخشی ایجاد کرده و شرایط حل شدن سریع تر گیلسونایت را فراهم می کند.

تولید کننده انواع قیر زودگیر گیلسونایت اعلا

تولید کننده انواع  قیر زودگیر گیلسونایت اعلا تولید کننده انواع قیر زودگیر گیلسونایت اعلا، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و دانش روز دنیا، اقدام به بهره برداری از معادن طبیعی گیلسونایت کشور کرده و بهترین محصول را که دارای استانداردهای بین المللی بوده، تولید می کند. چنین محصولی قابلیت صادرات به دیگر کشورها را داشته و به دلیل محدود بودن معادن گیلسونایت در جهان، مشتریان زیادی در میان کشورهای مختلف دارد.

در فروشگاه مرکزی عرضه قیر گیلسونایت، می توان مدل های مختلفی از این نوع قیر مانند کلوخه و یا مایع را مشاهده و در حجم انبوه خریداری کرد. گیلسونایت در صنایع مختلفی از تهیه ایزوگام گرفته تا آسفالت، حفاری چاه های نفتی، عایق بندی و تهیه جوهر پرینتر کاربرد دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما