فروشنده انواع گیلسونایت طبیعی صادراتی

گیلسونایت طبیعی یا همان قیر قابل مصرف در صنایع مختلف از نفت خام به دست می ‌آید و نفت خام پس از گذشت میلیون‌ها سال در زیر زمین تولید می شود و پس از استخراج مورد تقطیر قرار می ‌گیرد و تمامی ترکیبات آن ها در نقطه جوش خود تبخیر شده و از نفت خام جدا می ‌شوند. باقیمانده این نفت خام گیلسونایت می باشد که در صنایع مختلف استفاده‌ های فراوانی دارد و فروشنده انواع گیلسونایت طبیعی صادراتی بهترین انواع قیر ها را برای بازار های خارجی در نظر می ‌گیرد و برای این کار از فضای مجازی کمک می گیرند.

فروشنده انواع گیلسونایت طبیعی صادراتی

بررسی میزان مرغوبیت گیلسونایت طبیعی

بررسی میزان مرغوبیت گیلسونایت طبیعی گیلسونایت های طبیعی یک ماده مرغوب می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد رنگ این گیلسونایت ها مشکی می باشد و هنگامی که مورد حرارت قرار داده می شود خیلی زود به مایع تبدیل می شوند. ترکیب این قیر ها با ماسه برای آسفالت سطح جاده ها بسیار مناسب می باشد. همچنین از این قیر ها در تولید انواع مختلف ایزوگام ها استفاده می کنند.

قیر طبیعی یک ماده چسبناک می باشد که در صنایع مختلف به کار گرفته می ‌شود و همچنین با استفاده از آن انواع سازه های فلزی را مورد پوشش قرار می دهند تا از زنگ زدن آن ها جلوگیری ‌شود. مرغوبیت این گیلسوتنایت ها به حدی است که از آن ها برای حفاری چاه های نفت در زیر دریا ها استفاده می کنند با ریختن گیلسونایت در این چاه ها حفر آن ها راحت تر شده و به راحتی می توانند به نفت خام در لایه‌ های زیرین دست پیدا کرد که دارای کربن می باشد و نسبت به زغال سنگ از کربن کمتری برخوردار است.

عوامل مهم در تولید گیلسونایت معدن

عوامل مهم در تولید گیلسونایت معدن گیلسونایت ها موادی هستند که از نفت خام به دست می آید. همچنین معدن های مختلفی نیز وجود دارند که تولید انواع گیلسونایت ها در آن ها انجام شده است و امروزه کار استخراج آن ها با دانش کافی صورت می گیرد. این معدن ها در جا های مختلف سرزمین ما وجود دارند و عمده آن ها در استان کرمانشاه، شهرستان نفت شهر، گورسفید و غیره می باشد. این گیلسونایت ها دارای رنگ سیاه هستند و ظاهری شبیه به زغال سنگ را دارا می باشند.

اما زغال سنگ سخت تر می باشد، زیرا از کربن بیشتری برخوردار است. استخراج گیلسونایت ها از معادن با دانش و تکنولوژی روز انجام می ‌شود. می‌توان گفت موادی که برای تولید این گیلسونایت به کار رفته است بقایای جسد حیوانات و گیاهان می باشد که پس از گذشت سال ‌ها به این شکل درآمده اند. از این قیر ها استفاده های فراوانی می شود. حتی از آن ها برای تولید رنگ چاپگر ها نیز استفاده می کنند. تولید گیلسونایت به صورت طبیعی انجام می ‌شود و برای تولید آن میلیون‌ها سال زمان لازم است. گیلسونایت های تولید شده در شرکت های مختلف از مواد اولیه نفت خام به دست می‌ آیند.

خرید مستقیم گیلسونایت طبیعی صادراتی

خرید مستقیم گیلسونایت طبیعی صادراتی فروش گیلسونایت صادراتی با استفاده از سایت های معتبر اینترنتی انجام می‌ شود. کسانی که به فروش این گیلسونایت ها مشغول هستند. از طریق سایت های معتبر اینترنتی امکان خرید مستقیم گیلسونایت را برای مصرف کننده ها در بازار های داخلی و خارجی فراهم می‌ کنند. در این روش خرید قیمت ها بسیار کم و به نرخ درب کارخانه می باشد.

مصرف کننده در این روش می‌تواند گیلسونایت پودری و یا تکه ‌های بزرگ تر را به قیمت اولیه و کم خریداری کند و در زمان خود صرفه جویی کند. همچنین خرید این گیلسونایت از طریق واسطه ها نیز انجام می ‌شود و فروشگاه‌ های وجود دارد که این گیلسونایت را به صورت بسته بندی و در گونی های بزرگتر به فروش می ‌رسانند. آن ها واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده هستند که سبب گرانتر شدن کالا ها می شوند و سود خود را از مشتریان دریافت می‌ کنند.

2

  1. سلام
    ارسال به شهرستان هم دارین برای محصولاتتون ؟ حدودا چند روزه دستمون میرسه؟

    • سلام
      لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما