عرضه مستقیم قیر طبیعی گیلسونایت عمده

قیر طبیعی گیلسونایت عمده در تجارت به نام گیلسونایت شناخته می شود و یکی از پرکاربردترین مواد معدنی که در صنعت راه سازی شناخته شده است. گیلسونایت که در حفاری و رنگ سازی و همچنین در صنعت کاربردهای فراوانی دارد و بسیار مورد پسند واقعه شده است. گیلسونایت که یک هیدروکربن است در جنوب ترکیه یافت می شود و در فرآورده های نفتی نرم می شود و برای آسفالت ها در جاده ها و راه ها مورد استفاده واقعه شده است.

عرضه مستقیم قیر طبیعی گیلسونایت عمده

آشنایی با ترکیبات قیر طبیعی گیلسونایت

آشنایی با ترکیبات قیر طبیعی گیلسونایت گیلسونایت مرغوب و قیر پالایشگاهی باهم متفاوت بوده و یک بخش سفت وجود دارد که به آن کک نفتی و زغال نفتی می باشد و اگر نفت پارفینی باشد به دلیل وجود پارافين زیاد و چسبندگی کم از آن درست نمی کنند.

قیر طبیعی اصل به میزان خاکستری که در آن وجود دارد می تواند کیفیت آن را بالا و پایین ببرد. بسیاری از تولید کنندگان قیر در جهان قیر را در تصفیه اتمسفری ایجاد می شود. نفت خام پس از انتقال حرارت داده می شود و پس از بخار شدن دوباره تبدیل به مایع می شود. سنگین ترین نفت خام که در پایین برج تقطیر جمع می شود و بخش های مختلف نفت دارای وزن های متفاوتی هستند که از یکدیگر جدا می شوند.

انواع قیر طبیعی در سایز های متنوع تولید می شود و مورد استفاده‌ قرار می گیرد. گیلسوناین که رسد بالایی دارد و در بازار ایران بسیار مورد پسند واقع شده است. قیمت و کیفیت این محصول متفاوت است‌ و به آن نفت خام سفت شده می گویند. همچنین برای شل و سفت کردن محصولات از آن ها استفاده می شود. چسبندگی بالای و مقاومت زیادی در برابر اکسیداسیون دارد.

نکاتی برای خرید قیر طبیعی گیلسونایت اصل

نکاتی برای خرید قیر طبیعی گیلسونایت اصل قیر طبیعی و با کیفیت گیلسونایت یکی از برترین و خالص ترن نوع قیر محسوب می شود که از نفت خام تهیه می گیرد به این طریق که نفت خام در معادن نفتی به مرور حالت جامدی به خود می گیرد و به گیلسونایت تبدیل می شود این محصول بسیار شفاف و سیاه رنگ است و وقتی به جامد تبدیل می شود حالت شکننده ای دارد به گونه ای که می توان آن را به پودر نیز تبدیل نمود.

این محصول اعلا و مرغوب قدرت چسبندگی و عایق بندی بسیار خوبی دارد و از آن در محصولات مختلف استفاده می شود و استفاده از آن در قیر و آسفالت کارایی و ماندگاری آنها را بالا می برد و باعث می شود در برابر رطوبت بهترین کارایی و مرغوبیت را داشته باشند و محصولی عالی و بی نقص و کاملا خالص محسوب می شود‌. قیر گیلسونایت را می توان مستقیما از مراکز اصلی فروش خریداری کرد و با این روش خرید خالص ترین و بالاترین نوع آن را به دست آورد، این روش خرید تنها روش قابل اطمینانی است که مشتری می تواند با استفاده از آن رضایت کامل داشته باشد و مطمئن خرید کند.

قیرطبیعی گیلسونایت به صورت پودر و یا تکه های بزرگ تر وجود دارد. این گیلسونایت ها دارای کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف هستند. از گیلسونایت قیر طبیعی برای تولید انواع مختلف ایزوگام ها استفاده می شود. همچنین از آن ها رنگ چاپگر ها را تولید می ‌کنند و برای استفاده در سازه های مختلف و تاسیسات از این قیر طبیعی استفاده می کنند. گیلسونایت ها همچنین برای حفر چاه های نفت به کار برده می شود. نقطه ذوب آن ها بسیار پایین می باشد و با حرارت دادن تبدیل به مایع می‌ شود.

این گیلسونایت ها برای تولید قیر طبیعی نیز کاربرد فراوانی دارد و ترکیب آن ها با ماسه سبب به وجود آمدن آسفالت روی جاده ها می شود. اساس تولید گیلسونایت ها را کربن ها تشکیل می دهند که دارای وزن سنگین تری هستند و کاربرد های مختلفی در صنایع مختلف دارند. از گیلسونایت قیر طبیعی برای پوشش سازه های فلزی استفاده می ‌شود و باعث می ‌شود که این تیرآهن ها در مجاورت آب دچار زنگ زدگی نشوند و استحکام بالایی پیدا کنند.

روش تشخیص کیفیت قیر طبیعی گیلسونایت

روش تشخیص کیفیت قیر طبیعی گیلسونایت قیر طبیعی یا گیلسونایت در زمینه های زیادچون آسفال، به عنوان سوخت کوره ها، ایزوگام، لاک، روسازی و رنگ استفاده می شود و برای استفاده از آن باید به نوع مصرفی آن دقت کرد. یک ماده ویسکوزیته مانند قیر نقطه نرمی خاصی ندارد. این سختی آزمایشی یا نرمی قیر را بر حسب میزان نفوذ بیان شده بر حسب میلی متر اندازه گیری می کند. مواد قیر نباید در برابر دما بسیار آسیب پذیر باشند. در گرمترین هوای منطقه، مخلوط قیر نباید قیر را به خیلی نرم یا ناپایدار تبدیل کند.

در هوای سرد این ترکیب نباید خیلی راحت و شکننده شود و باعث ترک خوردن شود. قیر جامد سیاه در جاده های “آسفالت” استفاده می شود و به عنوان چسب ، ورق سقف، رنگ ، ضد آب و درزگیر، ملات و البته در آسفالت کاربرد دارد. قیر تقریباً به هر چیزی می‌چسبد، حتی پلی‌اتیلن.

قیر امولسیون شده در آب معمولا اسیدی است، گاهی اوقات به شدت این امر مشکلات مربوط به رسیدگی را اضافه می کند و استفاده از آن را محدود می کند. این در مورد سایر محصولات قیر صدق نمی کند. قیر مورد استفاده به عنوان چسب را می توان با حلالیا حرارت از سطح غیر متخلخل جدا کرد. از قیر داغ برای استفاده در کف اتاق برای چسباندن موکت استفاده می شود.

توزیع کنندگان انواع قیر طبیعی گیلسونایت عمده

توزیع کنندگان انواع قیر طبیعی گیلسونایت عمده خرید و پخش گیلسونایت مستقیم قیر طبیعی ایزوگام وقیر طبیعی با کیفیت عالی و بی نظیر در بسته بندی های بسیار مناسب در سراسر جهان در حال انجام می باشد. تولید کننده این محصول با توجه به هزینه های تولید قیر طبیعی قیمت بسیار مناسب را برای خریداران در نظر گرفته است. کیفیت این محصولات بسیار عالی بوده و از لحاظ تجاری یک کالای بین المللی و وارداتی محسوب می شود. قیمت قیر گیلسونایت باکیفیت بسیار مناسب بوده و به دلیل حذف واسطه ها و افراد سودجو تخفیف های خوبی دارد. با فروش مستقیم این محصول باعث کاهش تورم می گردد.

تعادل در بازار تثبیت شده و افزایش کاذب قیمت از بین می رود. این تولیدات به بسیاری از کشور ها صادرات شده و در کشور های منطقه بسیار پر فروش و پر رونق می باشند. به عنوان یک کالای تجاری نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کنند جهت سفارش بهترین و مرغوب ترین محصولات با هزینه بسیار کمی می توانید به صورت مستقیم مراکز پخش خرید قیر طبیعی مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما