عرضه مستقیم قیر طبیعی مایع عمده

قیر طبیعی مایع ماده ای چسبنده و غیر قابل نفوذ نسبت به آب می باشد که دارای کاربردهای فراوانی است و رنگ ظاهری آن هم سیاه می باشد با وجود این که غیر طبیعی دارای کاربردهای بسیار زیادی از امروزه عرضه آن به صورت عمده از طریق روش مستقیم به تمامی نقاط انجام می گیرد تا با پیوسته بودن عرضه آن شرایط به گونه‌ای برقرار شود که تهیه کردن آن برای همه آسان باشد البته توجه داشته باشید که در روش مستقیم قیر طبیعی اصل با قیمتی مناسب عرضه می گردد.

عرضه مستقیم قیر طبیعی مایع عمده

اصول نگهداری از قیر طبیعی مایع صادراتی

اصول نگهداری از  قیر طبیعی مایع صادراتی

نگهداری کردن از غیر طبیعی مایع صادراتی نیازمند توجه و دقت فراوانی است چرا که اگر شرایط لازم برای نگهداری کردن آن وجود نداشته باشد به طور قطعی کیفیت خود را از دست می‌دهد و به مرور زمان چسبندگی و نفوذ ناپذیری خود را از دست می دهد در نتیجه به کار بردن آن برای تولید عایق های رطوبتی و همچنین ساخت آسفالت تاثیر چندانی نخواهد داشت.

در ابتدا بدانید که غیرطبیعی ماده‌ای می باشد که از تقطیر نفت به وجود می آید بنابراین می توان گفت که قابلیت اشتعال آن بالا از پس حتما باید در نزدیکی و یا تماس مستقیم با گرمای بالا و همچنین حرارت وجود نداشته باشد چرا که این کار می تواند باعث شعله ور شدن آن و ایجاد آتش سوزی گسترده در فضای اطراف شود.

از اصول نگهداری دیگر باید گفت که قیر طبیعی مایع حتما باید در جای مناسب نگهداری شود که در تماس با عوامل مختلف نباشد با توجه به اینکه محصول فوق حالت مایع دارد بهتر است حالت بسته بندی شده داشته باشد که برای این کار می توان از بشکه های فلزی با کیفیت و مقاوم استفاده کرد که در واقع این کار هم نگهداری آنها را راحت تر می کند هم این که برای جابجایی به فراوانی کاربرد دارد.

آشنایی با مراحل تولید قیر طبیعی اعلا

آشنایی با مراحل تولید قیر طبیعی اعلا

تولید قیر طبیعی اعلا نیازمند زمان طولانی می باشد زیرا همانطور که مشاهده می شود این محصول به روش طبیعی تولید می گردد به این ترتیب که با گذشت زمان در مخازن نفت این نوع از قیر به آرامی تهیه می گردد گفته می شود که از فرآیند تقطیر نفت خام در گذر زمان یک ماده طبیعی سیاه رنگ در اصطلاح به آن قیر طبیعی گفته می‌شود حاصل می‌شود و برخلاف انواع قیر پالایشگاهی به هیچ عنوان در ترکیب آن مواد افزودنی و شیمیایی به کار نمی رود.

دقت داشته باشید که تولید این نمونه از قیر در معادن انجام می‌پذیرد و اینگونه نیست که در شرایط کارخانه های تولید گردد و همانطور که گفته شد در مخازن نفت به مرور زمان عمل تقطیر انجام می پذیرد و بعد از استخراج نفت در طی گذشت سالیان متوالی مواد موجود در نفت خام برجای می ماند که حالت جامد به خود می گیرند و به شکل کلوخه آنها را استخراج می‌کنند و به عنوان قیر طبیعی از آنها استفاده های متعددی می کنند.

در حال حاضر در کشور ما که یکی از کشورهای نفت خیز در جهان می باشد میزان تولید قیر طبیعی هم بسیار زیاد می باشد که بعد از تولید شدن آن را استخراج کرده و به کارخانه‌های مختلف انتقال می دهند تا با استفاده از آن فرآورده های جدیدی را به وجود آورند.

توزیع کننده بهترین قیر طبیعی مایع عمده

توزیع کننده بهترین قیر طبیعی مایع عمده

پخش قیر طبیعی عمده از طرف مرکز توزیع کننده به صورت دائمی انجام می پذیرد چرا که محصول فوق در زمینه‌های مختلف کارایی فراوانی دارد و به همین دلیل پخش آن از طریق روش مستقیم انجام می پذیرد تا در همه جا به میزان کافی وجود داشته باشد این مرکز توزیع کننده همواره نوع اصل قیر طبیعی مایع را به صورت تضمین شده با مناسب ترین قیمت در مقدار عمده توزیع می کند.

آنچه که باعث شده از امروزه میزان توزیع قیر طبیعی مایع بالا باشد کارایی فراوان آن در ساخت فراورده های جدید است و لازم است بدانید که این نوع از قیر در مقایسه با ویژگی های بسیار خوبی که دارد دارای قیمت خیلی مناسبی می باشد و همین عامل باعث شده است که تهیه کردن آن کار دشواری نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما