صادر کننده قیر طبیعی ایران باکیفیت

خرید قیر طبیعی ارزان قیمت به صورت بسته بندی شده و فله ای از بزرگترین صادر کننده قیر طبیعی ایران انجام می شود. قیرها این شرکت در بازار های داخلی و صادراتی بهترین خرید و فروش و مصرف را به همراه داشته و بهترین نتیجه را برای مشتریان به دنبال خواهد داشت. همراهی و همکاری با بزرگترین مرکز خرید و فروش قیر طبیعی در ایران باعث شده تا تمامی مشتریان و مصرف کنندگان این قیر بتوانند دسترسی بسیار خوبی به انواع قیر طبیعی باکیفیت در کشور داشته باشند.

صادر کننده قیر طبیعی ایران باکیفیت

قیر طبیعی ایران چه ویژگی هایی دارد

قیر طبیعی ایران چه ویژگی هایی دارد قیر در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. بیشتر مصرف قیر 6070 پاسارگاد را می توان در صنعت تولید رنگ و تولید ایزوگام مشاهده کرد. از طرفی در کشور ایران برای تولید انواع ایزوگام مخلوط نیز می توان از قیر استفاده کرد که البته این کار کیفیت ایزوگام را به کلی کاهش خواهد داد. مشتریان شرکت ما به سادگی نمونه های بسیار خوبی از انواع قیر را از بازار ایران تهیه کرده و در بازار های داخلی و صادراتی مورد استفاده قرار می دهند. همراه با این شرکت بازرگانی بهترین نمونه قیر صادراتی را در کیسه های مخصوص می توان تهیه کرد.

سوال بسیار مهمی که برای بسیاری از مشتریان و عرضه کنندگان وجود دارد، این است که چرا قیر طبیعی ایران توانسته است بهترین بازدهی و خرید و فروش و عرضه را به همراه داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت بزرگترین مرکز تولید و عرضه این قیر در ایران وجود دارد و در غرب کشور معادن بزرگ تولید قیر طبیعی توانسته است بهترین و مرغوب ترین نمونه های این قیر را برای مشتریان در دسترس داشته باشد.

به همین دلیل بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان توانسته اند به آسانی ترکیبات موثره قیر طبیعی ایزوگام را بررسی کرده و از نظر سلامت قیر و همچنین کیفیت و خلوص بالای آن، اطمینان حاصل نمایند. از طرفی امکان تهیه عمده این قیر در کشور ایران و صادرات آن برای بازار های هدف به خوبی فراهم شده است. در این خصوص می توان نمونه های بسیار خوبی از این قیر را با قیمت های ارزان تهیه و مصرف کرد. از ویژگی های این قیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت ارزان.
  • کیفیت بسیار زیاد.
  • حجم زیادی از تولید کنندگان.
  • بازار خرید و فروش پایدار.

آشنایی با انواع قیر طبیعی صادراتی

آشنایی با انواع قیر طبیعی صادراتی طبق استاندارد IS: 334-1951، قیر یک ماده جامد یا چسبناک غیر بلوری است که خاصیت چسبندگی دارد و از نفت به‌وسیله فرآیند طبیعی یا پالایشگاهی به دست می‌آید. در طی این فرآیند، مقادیر کمتری از نفت خام مانند نفت سفید، نفت کوره، الکل و روغن روان کننده تبخیر می شود. از مواد قیر برای ساخت جاده ها، حفظ چوب و برای عایق کردن دیوارهای سنگی استفاده می شد. امروزه به طور گسترده برای روکش آسفالت جاده ها و فرودگاه ها استفاده می شود.

  • قیر سیاه و سفید تیره یا قهوه ای در رنگ است.
  • معمولاً در دمای معمولی جامد است و با حرارت دادن به مایع تبدیل می شود.
  • از اجزایی مانند کربن (87%)، اکسیژن (2%) و هیدروژن (11%) تشکیل شده است.
  • در دمای 30 تا 100 درجه سانتی گراد نرم می شود
  • مقاومت خوب در برابر اسید و غیر محلول در آب. به اکسیداسیون حساس است و تاول و ترک ایجاد می کند.

قیر به اشکال زیر موجود است

قیر پلاستیک: برای پرکردن ترک‌های سنگ‌تراشی و جلوگیری از نشتی و غیره به دلیل نازک‌تر بودن و فیلتر مناسب به شکل پلاستیک استفاده می‌شود.

قیر پلاستیک: امولسیون قیر: مخلوطی از قیر، آب و ماده امولسیون کننده است که به صورت مایع در محیط آبی و عوامل تثبیت کننده تشکیل شده است. امولسیون، سه نوع امولسیون قیر وجود دارد، یعنی گیرش آهسته (SS)، گیرش متوسط ​​(MS) و گیرش سریع (RS) بسته به ثبات ارائه شده توسط عامل .

امولسیون قیر: می توان آن را به راحتی در دمای محیط اعمال کرد، فقط مخلوط کردن آن با سنگدانه ها برای کارهای جاده ای فرآیند اتصال را آغاز می کند. تغییر رنگ از قهوه ای به سیاه نشان دهنده اتصال است و می تواند برای تعمیر جاده ها و تثبیت خاک استفاده شود.

توزیع مستقیم قیر طبیعی ایران باکیفیت

توزیع مستقیم قیر طبیعی ایران باکیفیت معتبر ترین تولید کننده قیر طبیعی در ایران به عنوان بزرگترین مرکز خرید قیر طبیعی توانسته است نمونه های ویژه ای را برای خریداران به همراه داشته باشد. در برابر همکاری با بزرگترین مرکز عرضه قیر طبیعی در ایران قدرت های بسیار خاصی برای مشتریان ارائه می شود. از این قدرت ها می توان به مواردی همچون بخش های قیمت گذاری و همچنین امکان بارگیری سریع و مناسب ترین قیمت های روز قیر در بازار تهران اشاره کرد.

از دیگر بخش های تاثیر گذار در بازار خرید و فروش این قیر در سراسر ایران می توان به بخش، ارتباط با فروشندگان قیر طبیعی اشاره کرد. ارتباط با بزرگترین شرکت عرضه کننده این قیر در ایران باعث می شود تا تمامی مشتریان بتوانند به سادگی نمونه های درجه یک و باکیفیتی را در اختیار داشته باشند.

ساده ترین روش های خرید و فروش قیر طبیعی در ایران باعث شده تا تمامی خریداران این قیر در کشور دسترسی بسیار خوبی به آن داشته باشند. همچنین در بخش خرید بهترین مدل های قیر طبیعی در بازار ایران می توان از مسیر تهیه عمده این قیر دسترسی بسیار خوبی به بزرگترین مراکز فروش این قیر داشت. همچنین معادن تولید و عرضه عمده انواع قیر طبیعی در کشور زمینه ساز فروش گسترده و بسیار خوب این قیرها شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما