صادر کننده قیر آماده طبیعی ارزان

صادر کننده قیر آماده طبیعی ارزان قیمت این محصول را با بالا ترین کیفیت و به شکل عمده به کشورهای عربی و از جمله سوریه و عراق صادر می نماید به دلیل کیفیت لالای قیر طبیعی ایرانی کشورهای بسباری آماده ی خرید از ایران هستند و به همین دلیل صادرات قیر طبیعی به یکی از فعالیت های تجار ایرانی تبدیل شده است.

صادر کننده  قیر آماده طبیعی ارزان

نکاتی مهم برای نگهداری از قیر آماده طبیعی

نکاتی مهم برای نگهداری از  قیر آماده طبیعی قیر ماده ای پر مصرف است که از مشتقات نفت می باشد و طی فرایندی در پالایشگاه تولید می شود و دارای مصارف زیادی در جاده سازی است. قیر طبیعی نوع دیگری از قیر است که در لایه ی زیرین برخی از معادن وجود دارد و بعد از استخراج بیشتر برای بالا بردن استحکام و مقاومت آسفالت به عنوان روکش استفاده می شود باید در شرایطی نگه داری شود تا باعث ماندگاری طولانی تری شود و از کیفیت اولیه ی آن کاسته نشود.

بهترین روش نگه داری این نوع از قیر این است که در شرایط آب و هوایی خشک بهتر است قرار داده شود و در دمایی بین پانزده درجه ی سانتیگراد تا ۲۴ درجه نگه داری شود و در تماس با رطوبت نباشد. برای اینکه بتوان این قیر را بهتر نگه داری کرد می توان ان را به شکل انبوه تهیه کرد و در مکانی خنک و به دور از نور خورشید و هر گونه رطوبتی نگه داری کرد. در صورتی که این قیر در برابر رطوبت و آب قرار گرفته شود از قدرت چسبندگی ان تا حد زیادی کاسته می شود .

آشنایی با فرآیند تولید پودر قیر طبیعی

آشنایی با فرآیند تولید پودر قیر طبیعی پودر قیر طبیعی در نگاه اول شاید با زغال سنگ اشتباه گرفته شود ولی در صورتی که از نظر کارایی با یکدیگر کاملا متفاوت هستند این مواد که در بسیاری از معادن کشور موجود هستند بعد از استخراج برای آماده سازی به کارخانه های مربوطه برای تولید قیر طبیعی ارسال می گردد .

در این کارخانه ها با استفاده از دستگاه های مخصوص پودرها به شکل بسیار ریز در امده به حدی که اندازه ی آن در حد میکرون زیز شود بعد از پودر کردن به طور کامل و عبور از سرند های بزرگ و مخصوص این کار ،روانه ی کارخانجات مورد نظر می شوند . این پودر که با عنوان پودر گیلسونایت هم شناخته می سود علاوه بر تولید آسفالت در صنعت رنگسازی و بسیاری دیگر از صنایع دارای کاربرد است.

توزیع بهترین قیر آماده طبیعی ارزان

توزیع بهترین قیر آماده طبیعی ارزان مرکز نمایندگی قیر طبیعی در استان تهران توانسته سطح فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. میزان فروش قیر طبیعی به صورت عمده و جزیی مطابق نیاز و مصرف مشتریان انجام می شود. این معاملات به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود و مشتریان می توانند مطابق شرایط خود اقدام به تهیه قیر طبیعی نمایند.

هر تولیدی قیر طبیعی دارای تعداد زیادی نماینده فروش در شهرهای مختلف است تا بتواند محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان حتی در مناطق پرت و دور افتاده برساند. این نماینده ها با تبلیغات مفید و موثر برند و ثبت سفارشات قیر طبیعی و تحویل به موقع محصولات به بازار گام های موثری برای فروش بیشتر قیر طبیعی و سود بالاتر بر می دارند.

در شهر تهران روزانه تجارت های فراوانی را جهت تهیه قیر طبیعی شاهد هستیم زیرا نیاز های افراد در این زمینه، بسیار زیاد هستند. معمولا قیمت های تعیین شده بر روی نمونه های مختلف این اقسام نیز، بسیار مورد پسند مشتریان هستند.

بنابراین مصرف کنندگان برای رفع مایحتاج خود در این راستا لازم است به مرکز فروش قیر طبیعی رفته و به خرید انواع محصول دلخواهی خود بپردازند. از آن جا که مشتری های قیر طبیعی همواره در صدد این امر بر می آیند که نمونه های مورد نیاز خود شان را با مرغوبیت فراوان خریداری کنند برای انجام این کار به این مراکز مراجعه فروش قیر طبیعی می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما