صادرات قیر طبیعی گیلسونایت عمده

صادرات قیر طبیعی گیلسونایت عمده از اهداف بسیاری از تجار و بازرگانانی است که با تجربه و تخصصی که در مورد محصول و مشتریان دارند توانسته اند علاوه بر رفع نیاز مشتریان در داخل کشور محصول را صادرات نیز کنند، خریدار نیز می تواند این محصول صادراتی را در خلوص بالا به صورت عمده تهیه نموده و ضمن اطمینان از کیفیت ها و با بهره مندی از قیمت های باصرفه سود خوبی را کسب خواهد نمود.

صادرات قیر طبیعی گیلسونایت عمده

مهمترین معیار های انتخاب گیلسونایت

مهمترین معیار های انتخاب گیلسونایت گیلسونایت از قیرهای طبیعی بوده که به دلیل مقاوم بودن در برابر اسیدها و بازها و آب گریزی در تولید ایزوگام و آسفالت بکار می رود، این ماده در حلال های غیر قطبی مانند قیر مذاب، تولوئن و سولفید کربن از حلالیت خوبی برخوردار بوده به همین دلیل در تولید عایق رطوبتی و ایزوگام بکار می رود.

گیلسونایت در مخلوط داغ روسازی به عنوان عامل نگهدارنده کاربرد دارد که باعث بالا رفتن مقاومت و پایداری روسازی می شود و سبب افزایش تحمل بار خواهد شد، همچنین در مخلوط آسفالت به عنوان عاملی اصلاح کننده جهت افزایش بازدهی و کارایی بکار می رود.

گیلسونایت دارای مواد پلیمری و هیدروکربنی است که برای قیرهای پالایشگاهی به عنوان اصلاح کننده مناسب بکار می رود و در قیرهای پالایشگاهی باعث افزایش مقاومت گرمایی، افزایش نقطه نرمی، افزایش ویسکوزیته و کاهش درجه نفوذ می شود، به دلیل وجود گوگرد موجود در آن سبب بالا رفتن پایداری، عدم تغییر شکل، نفوذ پذیری کمتر، مقاومت در برابر آب و حرارت کم در اسفالت می شود.

مرکز فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده

مرکز فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده در مرکز فروش قیر طبیعی گیلسونایت عمده این محصول در انواع مختلفی ارائه می شود که کیفیت های بالا و قیمت های مناسب آن مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، این محصول دارای خلوص بالایی بوده و به صورت عمده و بدون واسطه در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می گیرد.

گیلسونایت یا قیر طبیعی ماده ای طبیعی و شکننده است که رنگ سیاه و براقی داشته و به عنوان عایق بکار رفته و به شکل پودر در رنگ قهوه ای تیره در می آید، همچنین در رگه های عمودی و لایه های معادن زیر زمینی به موازات هم به پهنای دو الی شش فوت وجود دارد.

گیلسونایت دارای حلالیت بالا، میزان کم خاکستر و نقطه ذوب پایین است که هر چه میزان خاکستر بکار رفته در آن کمتر باشد از کیفیت بهتری برخوردار است، قیر طبیعی در سه نوع فرآوری می شود:

  • قیر دمیده: از طریق دمیدن هوای گرم به قیر خالص در مراحل آخر تصفیه تولید می شود که با پلیمریزاسیون و ترکیب اتم هیدروژن با اکسیژن هوا بوجود می آید و از ویژگی های آن نقطه نرمی بالا و سرعت نفوذ کم می باشد.
  • قیر مخلوط: از مخلوط قیر طبیعی و مایع تولید می شود.
  • قیر امولسیون: از مواد امولسیون، آب و قیر تولید شده و به دلیل کاهش احتمام شعله ور شدن در حمل و نقل و عدم حلال اشتعال زا در آن مصارف زیادی دارد.
1

  1. سلام وقتتون بخیر چقد جالب و کامل توضیح دادید قیر طبیعی چه پر کاربرده من نمیدونستم.مرسی از توضیحات خوبتون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما