صادرات بهترین پودر قیر طبیعی بیتومین عمده

بیتومین، ماده ای سیاه رنگ و ارزشمند می باشد و بهترین پودر برای تهیه قیر طبیعی محسوب می شود. پودر قیر طبیعی بیتومین، در واقع همان قیر طبیعی یا قیر معدنی بوده که به اصطلاح تجاری، گیلسونایت شناخته می شود. بیتومین، افزودنی قیر 6070 پاسارگاد شناخته می شود که قابلیت اختلاط بالایی با قیر نفتی داشته و سبب چسبندگی بالای قیر و سطوح می شود.

صادرات بهترین پودر قیر طبیعی بیتومین عمده

بررسی کیفیت پودر قیر طبیعی بیتومین

بررسی کیفیت پودر قیر طبیعی بیتومین پودر قیر طبیعی بیتومین، در اکثر کشورهایی که استخراج نفت دارند، تولید و به کشورهای مقصد به صورت قیر طبیعی و یا همان پودر شده به صورت عمده ارسال می کنند. کیفیت پودر قیر طبیعی بیتومین، به کشور سازنده و فرآیند تولید آن بستگی دارد. با نیاز روز افزون ساخت مسکن، این ماده مفید بیشتر برای تولید ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. صادرات قیر طبیعی بیشتر به صورت خام انجام می گردد و مشتقات تولیدی آ کمتر برای صادرات در نظر گرفته می شود.
فروش قیر طبیعی بر اساس کیفیت آن، قیمت گذاری می شود. اصولا قیر طبیعی به صورت عمده قیمت کمتری دارد. یکی دیگر از عوامل موثر بر کیفیت قیر طبیعی، کشور سازنده و نوع ماده استفاده شده در آن است. قیر طبیعی دارای 70 درصد کربن و مقداری نیتروژن و گوگرد و هم چنین ناخالصی هایی مانند سیلیکات و … است. ماده اصلی قیر طبیعی بیتومین می باشد که بر حسب میزان مواد خالص و ناخالص مورد استفاده، مش های مختلفی دارد.

  1. اندازه گیری نقطه نرمی نقطه نرمی قیر مقاومت دمایی قیر است که هر چه نقطه نرمی قیر بالاتر باشد مقاومت دمایی قیر بیشتر می شود و در مناطق گرمسیری بهتر از آن استفاده می شود سرما مناطق کاربرد بیشتری دارد. نقطه نرمی قیر به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه تست خودکار نقطه نرمی در هر دو روش برای تعیین نقطه نرمی Ring & Ball با استفاده از روش استاندارد ASTM – D 36 انجام می شود.
  2. اندازه گیری درجه نفوذ (Penetration) درجه نفوذ حساسیت قیر به تغییرات دما است و بنابراین سختی نسبی قیر اندازه گیری می شود. قیرهای با درجه نفوذ بیشتر قیرهای نرم تری هستند و در مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می گیرند و هر چه میزان نفوذ کمتر باشد قیر بیشتری در مناطق گرمسیری استفاده می شود. درجه نفوذ به صورت خودکار و نیمه اتوماتیک با استفاده از یک نفوذ سنج اندازه گیری می شود که هر دو به روش ASTM-D5 کار می کنند.
  3. اندازه گیری میزان شکل پذیری خواص انقباض توسط ابزار مجهز به حمام آب و قالب نمونه و محور افقی متحرک برای استخراج قیر با استفاده از روش استاندارد ASTM-D113 اندازه گیری می شود. مقاومت کششی قیر به سختی قیر بستگی دارد. قیر با انقباض کم سخت و شکننده است. قیر برای مقاومت در برابر تغییرات دما، انقباض و انبساط باید خاصیت کششی بالایی داشته باشد.

پودر قیر طبیعی بیتومین چه مشخصاتی دارد

پودر قیر طبیعی بیتومین چه مشخصاتی دارد قیر طبیعی اعلا دارای درصد بالایی از کربن بوده و میزان ناخالصی های آن به طور قابل توجهی کم است. قیر طبیعی اعلا به صورت جامد و دمای نرمی بالا موجود است. بیتومین که ماده اصلی قیر طبیعی محسوب می شود، نرمی قیر را افزایش می دهد. قیر طبیعی اعلا با توجه به درجه نرمی های متفاوتی که دارد دسته بندی می شود. قیر طبیعی دارای پتاسنیل واکنش پذیری بسیار خوبی است. این ماده وزن متوسط مولکولی کمی دارد.

رفتار پلیمری قیر طبیعی اعلا سبب شده تا نسبت به دیگر فراورده های نفتی حالت رزینی بیشتری داشته باشد و به عنوان یک اصلاح کننده مورد استفاده قرار گیرد. قیر طبیعی اعلا توانایی فشار بالایی دارد و مقاومت خوب آن در برابر آب و شکل پذیری خوب سبب اصلاح کنندگی عالی می شود. بیتومین با توجه به کارایی بالایی که در حیطه صنعت داشته، هر ساله جزء مشتقات نفتی مهم در امر واردات و صادرات به حساب می آید.

از جمله موارد استفاده از قیر طبیعی اعلا: – رنگ های جلای اتومبیل باعث استحکام مواد رنگی در برابر آب و درخشندگی بیشتر رنگ می شود. – تولید ایزوگام و انواع عایق ها یک سوم قیر طبیعی برای تولید ایزوگام و مابقی به صورت خام مورد استفاده قرار می گیرد. – استفاده در حفاری های صنعتی

سبب کاهش نیروهای گشتاور و کششی، پایداری گمانه ها و جلوگیری از فشار دیوارها پوشش لوله به عنوان عایق لوله ها در برابر عوامل محیطی و خوردگی – ماده افزودنی تولید چسب – کف سازی آسفالت های جاده ای استفاده از قیر طبیعی در صنعت آسفالت سازی، سبب ضخامت کم لایه آسفالت با چسبندگی بالا و وزن کم آن می شود و حساسیت های دمایی را کاهش می دهد.

تولید جوهر بیتومین به عنوان مواد افزودنی در تولید جوهر سبب پراکندگی کربن و کنسانتره بالای جوهر می شود. – صنعت ریخته گری قیر طبیعی برای افزایش چسبندگی و شکل دهنده فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع قند پودر قیر طبیعی بیتومین در صنایع مکانیزه ای مانند حفاری، به عنوان ماده ای روان کننده و برای درزگیری استفاده می شود.

اطلاعاتی درباره ساختار پودر قیر طبیعی بیتومین

اطلاعاتی درباره ساختار پودر قیر طبیعی بیتومین قیر طبیعی عمده از فراوری مواد نفتی تشکیل می شود. در واقع قیر طبیعی عمده، مواد هیدروکربنی است که با توجه به ترکیبات شیمیایی خود به گروه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. در قیر طبیعی عمده مواد شیمیایی زیر با ساخت های گوناگون به کار رفته است:

  1. نیتروژن( سطح نیتروژن بالا سبب مقاومت در برابر رادیکال های آزاد می شود).
  2. گروه های فنولیک و کربونیک
  3. میزان کم اکسیژن
  4. مواد کک شونده مانند زغال سنگ
  5. سولفور
  6. سیلیس و فسفر.

این محصول به راحتی با قطران مخلوط می شود و به عنوان یک تنظیم کننده استفاده می شود و باعث افزایش مقاومت دما، دوام و استحکام کششی می شود. همچنین غلظت بالای آسفالتین در قیر باعث افزایش ویسکوزیته قیر می شود. مصرف قیر عمر خستگی آسفالت را بسیار افزایش می دهد و به همین دلیل بیشتر در راه سازی استفاده می شود و دلیل استفاده از آن طبیعی بودن و طبیعی بودن بیشتر آن است.

فروشنده بهترین پودر قیر طبیعی بیتومین عمده

فروشنده بهترین پودر قیر طبیعی بیتومین عمدهقیر در بازار تهران بر اساس کیفیت و درجه نرمی بصورت بسته بندی عمده و بشکه ای در اختیار کارخانجات مصرفی قرار می گیرد. قیر طبیعی مرغوب بصورتی صادراتی نیز به کشورهای مقصد ارسال می گردد. عمده صادرات قیر طبیعی به کشور های مصرف کننده از لحاظ جاده سازی انجام می شود. از این رو شرکت ما فروشنده بهترین پودر قیر طبیعی بیتومین عمده می باشد و این محصول را با قیمت خوبی روانئه بازار و کشورهای دیگر می کند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما