صادرات انواع قیر آماده طبیعی

یکی از فرآورده هایی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، قیر است؛ این ماده در دمای بالا دارای حالت خمیری بوده و وقتی در محیط قرار می گیرد؛ به حالت جامد در می آید. خوب است بدانید این ماده مهم به چند نوع طبقه بندی شده که یکی از آنها قیر آماده طبیعی که از معادن قیر استخراج شده و حاوی کیفیت و خلوص بالایی است. اکنون امکان عرضه قیر طبیعی از بزرگترین مرکز فروش قیر عمده میسر گردیده و می توانید مطابق با جدیدترین شرایط سودآوری قیر جی در بورس امروز، اقدام به تهیه آن نمایید.

صادرات انواع قیر آماده طبیعی

انواع قیر طبیعی کدامند؟

انواع قیر طبیعی کدامند؟ قیر که حتما تا به حال نام آن را زیاد شنیده اید؛ دارای اهمیت و نقش غیر قابل انکار بوده و با وجود آن است که می توان محصولات و فرآورده های مختلف را به مرحله تولید رساند و یا امور متعددی را توسط آن انجام داد؛ حال اگر بخواهیم کمی بیشتر با مشخصات کلی این محصول آشنا شویم؛ می توان در خصوص رنگ ظاهری آن گفت قیر ماده ای است که از رنگ تیره برخوردار بوده و رنگ آن از قهوه ای تیره تا سیاه، قابل تغییر می باشد.

همچنین لازم است بدانید این محصول به انواع مختلفی طبقه بندی شده که از آن جمله می توان قیر طبیعی را نام برد؛ محصول فوق، متفاوت از قیرهای نفتی بوده و اگر بخواهیم فرق بین این دو محصول را بازگو کنیم؛ می توان گفت قیر طبیعی دارای دوام خیلی بیشتری بوده و چه بسا که از کیفیت بالاتری هم نسبت به آنها برخوردار می باشد.

پس به طور کلی می توان گفت قیر طبیعی، در مرتبه ای بالاتر از قیر نفتی قرار داشته و اهمیت ویژه ای را دارا می باشد؛ اما موضوع دیگری که در ادامه می خواهیم بگوییم، معرفی انواع قیر طبیعی بوده که باید گفت این محصول به چند نوع مختلف دسته بندی می گردد و در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

گیلسونایت:

این محصول، نوعی رزین هیدروکربن طبیعی به شمار می آید و آن را با عناوینی همچون آسفالت طبیعی، مورد خطاب قرار می دهند که البته در ظاهر، شباهت زیادی را به آسفالت سفت شده ناشی از نفت خام دارد؛ همچنین باید گفت این محصول به دو شکل کلی مشاهده می گردد که یکی از آنها قیر کلوخه ای بوده و دیگری قیر پودری میکرونیزه می باشد.

قیر دریاچه ای:

در حال حاضر حجم انبوهی از این ماده تولید شده و دریاچه های مختلفی در نقاط مختلف دنیا، اقدام به استخراج این ماده ارزشمند نموده اند، حتی یکی از دریاچه های موجود در کشور ما که در شهر بهبهان قرار دارد؛ توانسته میزان قابل توجهی از این ماده را استخراج نماید که می توان به چشم یک فرصت خوب به آن نگاه کرد که البته تا به حال افراد زیادی از این فرصت، بهره مند شده اند.

قیر سنگی:

زمانی که نفت خام در سنگ هایی مثل سنگ ماسه ای و آهکی نفوذ پیدا کرده، قیر سنگی شکل خواهد گرفته که البته به قیر بجا مانده در سنگ های مورد نظر اشاره دارد.

قیر طبیعی چگونه تشکیل می‎‌شود؟

قیر طبیعی در رده بهترین انواع قیر قرار داشته و در نقاط محدودی از دنیا تولید می شود و خوشبختانه این افتخار، نصیب کشور ما هم شده و بخش های غربی و جنوبی واقع در ایران هم توانسته اند اقدام به تولید و استخراج این قیر نمایند، شهرهایی از قبیل کرمانشاه، خوزستان، کرمانشاه، بهبهان و ایلام از جمله بخش هایی هستند که توانسته اند اقدامات کثیری را در راستای تولید این محصول انجام دهند و چه بسا که توانسته اند از این موقعیت برای فروش خارجی محصولاتشان نیز بهره برده و اقدام به صادرات قیر طبیعی به نقاط دیگر دنیا نمایند.

اما از این موارد که بگذریم، لازم است تا کمی هم راجع به کاربردهای قیر طبیعی توضیح دهیم که در این باره باید گفت این ماده در صنایع گسترده ای مورد توجه و استفاده واقع شده که در قسمت زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

  1. صنایع راه سازی از جمله صنایعی اند که به استفاده از قیر طبیعی روی آورده و توانسته اند جاده ها و معابر پایدار و بادوام را از این ماده شکل دهند.
  2. در صنایع کک سازی نیز این ماده مورد کاربرد عمده قرار گرفته و از آن به عنوان نوعی سوخت برای کوره ها بهره می گیرند.
  3. در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هم به استفاده از آن پرداخته و عملیات مهم همچون پوشش دهی لوله های نفت و گاز را توسط آن به ثمر رسانده اند.
  4. محصولاتی مانند سیمان، انواع چسب و درزگیر را هم توسط قیر طبیعی تولید می کنند.
  5. افزون بر این، قیر طبیعی در صنایع ساخت عایق نیز رواج پیدا کرده و انواع عایق های درجه یک را توسط آن تولید می نمایند.

کاربرد قیر طبیعی در سوخت

کاربرد قیر طبیعی در سوخت قیر طبیعی که از مصارف قابل توجهی برخوردار بوده و با وجود آن، بسیاری از صنایع می توانند امورات صنعتی خود را به بهترین نحو به انجام رسانند؛ دارای مشخصات منحصر بفردی بوده که در این قسمت قصد داریم تا کمی بیشتر راجع به مشخصات بهترین قیر طبیعی معدن صحبت کنیم و این مشخصات، شامل مواردی به شرح زیر خواهند شد:

  • یکی از مشخصات اصلی قیر طبیعی این است که از حلالیت زیادی برخوردار بوده و هر چقدر که حلالیت آن بیشتر باشد؛ یعنی کیفیت قیر هم به همان نسبت بهتر خواهد بود.
  • این ماده همراه با میزان خاکستر کم بوده و از این نظر نیز حائز اهمیت و توجه می باشد.
  • همچنین لازم است بگوییم قیر طبیعی اگر از مدل کلوخه ای برخوردار باشد؛ ترد و براق به نظر رسیده و اگر به حالت پودری میکرونیزه باشد؛ از رنگ تیره قهوه ای برخوردار خواهد بود.
  • از دیگر مشخصات این ماده که باید بدان اشاره کرد؛ این است که دارای نقطه ذوب بسیار پایین است.

نقش قیر طبیعی در تولید سیمان

قیر از جمله موادی است که از نفت خام مشتق می شود به این معنا که تولید کنندگان قیر های طبیعی با استفاده از ترکیبات آلی موجود در نفت خام، محصول نهایی را به دست خواهند آورد اما توجه کنید که تمامی قیر های موجود در بازار از این ویژگی برخوردار نمی باشند و فقط انواع طبیعی محصولات مورد بحث از نفت تولید می شود البته شاید این موضوع در ابتدا کمی ساده و کم اهمیت به نظر برسد به نحوی که شما به هنگام خرید یا تهیه قیر این مطلب را مد نظر قرار ندهید.

البته این موضوع فقط ناشی از عدم شناخت بازار و یا آگاهی نسبت به ترکیبات سازنده قیر های فوق الذکر نمی باشد به نحوی که حتی افرادی مانند تولید کنندگان ایزوگام و همچنین خریداران عمده قیر این موضوع را گاها از قلم می‌اندازند که اغلب به دلیل تبلیغات نادرست و همچنین جهت دار و واسطه هایی است که در بازارهای هدف در حال ارائه انواع نامرغوب غیرطبیعی هستند که از کیفیت فوق العاده پایینی برخوردار بوده و خرید آنها صرفاً بار مالی تحمیل شده را افزایش خواهد داد و بر همین اساس در ادامه می خواهیم که شما را با مشخصات کلی غیر طبیعی صادراتی آشنا کنیم.

قیر ماده آلی و سیاه رنگ است که دارای چسبندگی سطحی فوق العاده زیاد و همچنین ویسکوزیته بالا است این مطلب موجب می‌شود تا بتوان از قیر برای مصارفی همچون عایق کردن سطوح استفاده نمود همچنین انسجام ساختاری بالای قیر طبیعی نسبت به دیگر ترکیبات این خانواده، سبب شده تا برای تهیه محصولات فرآوری شده مانند ایزوگام گستر بام و همچنین سایر عایق های رطوبتی حرارتی از انواع طبیعی بهره گرفته شود.

شاخص دیگر در مورد محصولات فوق الذکر، تحمل شرایط محیطی متغیر است به این معنا که قیر طبیعی به دلیل قرار گرفتن در دما و فشار فوق العاده زیاد زیر زمین در مراحل اولیه تشکیل، می‌تواند بدون آنکه خواص ساختاری خود را از دست دهد در گذر زمان به همان شکل اولیه باقی بماند و کارایی خود را از دست ندهد.

تولید کننده قیر آماده طبیعی

تولید کننده قیر آماده طبیعی بهترین قیر آماده صادراتی طبیعی در مقایسه با دیگر انواع قیر های موجود از فاکتورهای متمایز کننده‌ای برخوردار می باشد به گونه‌ای که مشتریان دیگر قادر نخواهد بود هیچ نوع محصول مشابهی را جایگزین آنها کند که برخی از این فاکتورها را به صورت کلی و اجمالی در پایین مورد اشاره قرار خواهیم داد تا شما نیز با اطلاع از آنها از خرید با کیفیت ترین نوع قیر موجود اطمینان حاصل فرمایید.

درصد خلوص بالای قیر های طبیعی مورد اشاره به شکلی است که باعث ایجاد انواع خواص کولیگاتیو می شود آنگونه که شاخص های فیزیکی و شیمیایی کلی را تحت تاثیر قرار می دهد که یکی از این شاخص ها، نقطه جوش بالا و نقطه انجماد پایین است به این معنا که در دمای بالا دیر ذوب شده و در دمای پایین زود منجمد می شود.

موضوع دیگر خاصیت چسبندگی سطحی آنها است به این معنا که به شکلی کامل با سطوح موجود پیوند مولکولی پایدار ایجاد کرده و مانع از جدا شدن زود هنگام قیر از سطح اولیه می شود و این مطلب به خودی خود مهمترین عامل در بالا بردن کیفیت و مرغوبیت می باشد و به نحوه تولید قیر آماده بر می گردد به شکلی که باید تمامی اصول اولیه را در مورد تولید آنها رعایت نمود تا بتوان به چنین کیفیتی دست پیدا کرد.

شرکت صادرات قیر آماده طبیعی

قیر طبیعی مایع تولید داخل با توجه به ویژگی هایی که در در دو بخش قبلی به آن اشاره شد، از تقاضای فوق‌العاده زیادی در بازارهای خارجی و بین المللی برخوردار است به گونه‌ای که خدمات دهندگان و ارائه کنندگان داخلی قیر طبیعی در بازارهای بین المللی، می‌توانند با عرضه محصول از یک طرف چرخه صادرات قیر آماده را تسریع کرده و از طرفی دیگر سبب شوند که ورود ارز به داخل تسهیل گردد که این موضوعات مشوق های بسیار جدی برای شروع فرآیند صادرات غیر طبیعی است.

نخستین مرحله در فروش و ارائه قیر های طبیعی با کیفیت به مشتریان بین المللی، بالا بردن کیفیت اولیه محصول است زیرا در این بازارها با توجه به تعدد واحدهای صادرکننده، رقابت فوق العاده شدیدی برای جلب نظر مشتریان وجود دارد و قیر های فوق الذکر برای اینکه بتواند بقای خود را در بازار های مذکور حفظ کنند، باید کیفیت مناسبی داشته باشند و از طرفی دیگر نسبت کیفیت به قیمت آنها در بالاترین سطح ممکن باشد به این معنا که خریداران با پرداخت کمترین هزینه، با کیفیت ترین محصول را تهیه کنند.

مطلب دیگر در مورد مراحل فروش قیر صادراتی، تسهیل دسترسی مشتریان با استفاده از پلتفرم های جدید خدماتی است به گونه‌ای که از یک طرف با به کارگیری این ابزارها هزینه های کلی فروش را کاهش داده از طرفی دیگر خریداران نیز قادر خواهند بود در کوتاه ترین زمان سفارش خود را به ثبت برساند که بهترین ابزار برای این امر، سیستم های فروش آنلاین است.

مراحل دیگر در مورد فروش و ارائه در بازارهای خارجی، مربوط به مراحل اداری اولیه امر صادرات است به گونه‌ای که باید با انجام هماهنگی های لازم گمرکی در داخل و همچنین کشور مبدا، مانع از تعلل و افزایش مدت زمان فروش و ارائه محصول شد.

توزیع انواع قیر آماده طبیعی

توزیع انواع قیر آماده طبیعی اگر بخواهیم به یکی از انواع قیر طبیعی معدن درجه یک در کشورمان اشاره کنیم؛ می توان قیر طبیعی کرمانشاه را نام برد که از جایگاه خاصی در بازارهای داخلی و خارجی برخوردار می باشد؛ این محصول دارای کیفیت لازم بوده و توانسته نیاز صنایع را به خوبی پاسخ گوید؛ به همین دلیل در چنین موقعیت خوبی قرار گرفته است.

پخش قیر طبیعی به شکلی عمده مناسب ترین راهکار برای تامین نیاز های بازار است آنگونه که فرصت حضور سوداگران را از بین خواهد برد اما توجه کنید که این کار نیز به همین سادگی قابل انجام نیست زیرا باید روش های قدیمی موجود را جایگزین راهکار های جدید کرد تا بتوان فروش را در این حجم بالا ممکن ساخت.

مطلبی که مجموعه ما با توجه به سابقه فوق العاده طولانی خود به خوبی از پس آن بر آمده است و توانسته که این قیر ها را با ایجاد درگاه آنلاین اختصاصی خود به شکلی عمده به بازار ارایه کرده و از طرفی دیگر، نیاز به مراجعات حضوری مکرر خریداران را از بین ببرند.

حال اگر تصمیم دارید تا این قیر طبیعی خالص و باکیفیت را تهیه کرده و به دنبال راهی سریع برای خرید آن می گردید؛ می توانید از برترین واحد پخش کننده قیر طبیعی معدن درجه یک مانند این مجموعه اقدام فرمایید که اقدام به عرضه قیر طبیعی معدن به صورت انبوه نموده و اکنون عنوان یکی از معتبرترین و مطرح ترین مراکز توزیع قیر آماده را از آن خود نموده است که می توانید از طریق آن، خرید سریعی از این محصول را انجام داده و به مزایای بسیار همچون قیمت مناسب قیر طبیعی دست یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما