سفارش قیر طبیعی بیتومین

در ایران معادن طبیعی در تعداد زیادی وجود دارد که هر ساله حجم زیادی از آن را استخراج می‌ کنند. قیر طبیعی بیتومین ایران خاکستر کمی دارد این بدان معنی است که قیر طبیعی هر منطقه‌ ای دارای خاکستر کم باشد، مرغوب است. همچنین نرمی، گوگرد، اکسیژن موجود در قیر پالایشگاه تبریز در سنجش کیفیت آن مهم می باشد، شرکت ما یکی از عرضه کنندگان قیر طبیعی بیتومین مرغوب در سطح کشوری است. برای سفارش آن می توانید با راه های ارتباطی که قرار داده ایم با ما در تماس باشید.

سفارش قیر طبیعی بیتومین

چند توصیه درباره استفاده از قیر طبیعی

چند توصیه درباره استفاده از قیر طبیعی

قیر طبیعی ارگانیک می‌باشد و بدون دخالت انسان در فضای آزاد در طبیعت بر اثر گذشت زمان تبخیر شده نفت خام تبخیر شده و قیر طبیعی به وجود می‌ آید. این زمان چند ماه نیست بلکه میلیونها سال طول می‌کشد تا این فرایند انجام شود. از این قیر استفاده های زیادی می‌ شود از کاربرد و ویژگی خوبی آن دوام بالای آن است. جالب است بدانید قیر طبیعی را قیر گیلسونایت نیز می گویند.

چند توصیه درباره ی نحوه ی استفاده و صنعت های مجاز به دسترسی این محصول در ادامه گفته می شود: مواد قیر نباید در برابر دما بسیار آسیب پذیر باشند، در گرمترین هوای منطقه مخلوط قیر نباید قیر را به خیلی نرم یا ناپایدار تبدیل کند، در هوای سرد این ترکیب نباید خیلی راحت و شکننده شود و باعث ترک خورده شود.

هر صنعتگری‌ که شروع به استفاده از این قیر می کند باید اول مقدار میزان نیاز، نحوه ی استفاده و نوع مصرفی، مرغوبیت، قیمت، کاربرد آن را در نظر داشته باشد. مثلا؛ از پر مصرف ترین صنعت قیر طبیعی، صنعت آسفالت سازی است. البته کاربرد زیادی دارد که هر صنعت بسته به نیاز خود از آن استفاده می کند.

دیگر کاربرد های آن می‌ توان به عنوان پوشش و عایق که جایگزین ایزولاسیون برای جلوگیری از نفوذ آب می باشد و به زبان ساده در ایزوگام سازی بکار برده می شود، اشاره کرد. در صنایع مختلف از قیر به عنوان ماده اولیه و یا نهایی استفاده می‌ کنند.

بازار فروش قیر طبیعی بیتومین

بازار فروش قیر طبیعی بیتومین

قیر طبیعی ایران در جنوب و غرب کشور مرغوب ترین می باشد که در سطح جهانی نیز مشهور است. کیفیت هر قیر بیتومین بسته به منطقه ی آن متفاوت می باشد. از این رو بازار فروش قیر طبیعی بسیار بالا است، چون در صنعت های زیادی به کار گرفته می شود و به دلیل کیفیت بالا به سایر کشور ها نیز صادر می شود و آن را بصورت بشکه ای به فروش می رسانند.

فروش اینترنتی این امکان را به افراد می دهد تا از قیمت قیر 17 کیلویی امروز باخبر باشند. قیمت قیر طبیعی بدلیل طبیعی بودن آن بیشتر از قیر مصنوعی است و هرساله با توجه به نرخ ارز قیمت آن تغییر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما