سفارش عمده پودر کلوخه گيلسونايت

پودر کلوخه گيلسونايت پودر ایست که از ریز شدن خورد شدن کلوخه غیرطبیعی یا همان قیر داخل معدن پس از کش واستخراج وآماده شدن برای تولید به دست می آید و یک پودر اساسی و مهم در صنعت به شمار می آید و در ساخت بسیاری از مواد صنعتی کاربرد دارد مانند لاستیک سازی، ایزوگام سازی، یا آسفالت سازی، میتوان برای سفارش عمده پودر کلوخه گيلسونايت با مراکز فروش وتولیدکنندگان داخلی به طور غیرحضوری واینترنتی ارتباط برقرار کرد، دراین مطلب با کاربرد های این ماده بیشترآشناخواهیم شد.

سفارش عمده پودر کلوخه گيلسونايت

مهمترین کاربرد های پودر کلوخه گیلسونایت

مهمترین کاربرد های پودر کلوخه گیلسونایت گیلسونایت در درجه اول نفت خام محسوب می شود که پس از گذر سالهای خیلی طولانی بر اثر رانش زمین وفشار جدا میشود،وپس ماند آن نوعی سنگ آسفالتی است و گونه‌ای از قیر هیدروکربن‌دار جامد است که به طور طبیعی در معادن شکل می‌گیرد وپس از کفش وحفاری استخراج بعداز انجام عملیات صنعنتی تولیدو آماده مصارف متععد میگردد در صنعت کاربردهای زیادی دارد.

گیلسونایت طبیعی معمولا به عنوان آسفالت طبیعی در مقایسه با آسفالت نفت سنگین قرار می‎‌گیرد که به آن آسفالتایت، یونیتایت و آسفالتوم هم گفته می‌شود. پودر گیلسونات یا همان قیر طبیعی یکی از محصولات ارزشمندی است که در صنایع راهسازی و عایق‌کاری ایزوگامدکاری، نقش مهمی ایفا می‌کند.خصوصا در صنعت آسفالت کاری برای راهسازی با ایجاد چسپندگی برای قیر یک ماده مهم وپیشرو در صنعت جاده سازی است.

موارد مصرف گیلسونایت در صنایع وساخت ساز خصوصا مواد نفتی و گازی و ریخته‌گری باعث شده است که تولید این محصول در کشورمان اهمیت ویژه‌ای پیدا کند و ایران از جمله کشورهای مطرح در تولید و عرضه جهانی آن باشد.اگر چه گیلسونایت در سایر مناطق واستهای کشورمان یافت می‌شود؛ اما تولید آن در مقیاس بزرگ در کرمانشاه است.

از خواص ویژه وباکیفیت گیلسونات طبیعی ایمن و غیر سمی بودن آن است. این ترکیب طبیعی متمایز، سرشار از نیتروژن و بتاکاروتن بوده و به عنوان یک افزودنی کارآمد، ومقرون به صرفه در صنایع ایفای نقش اساسی میکند.

این محصول را با توجه به اندازه دانه دسته بندی میکنند وپس از استخراج وتولید وخشک کردن آن را برای سفارش مشتری آماده سازی میکنند.

پخش مستقیم پودر کلوخه گيلسونايت

پخش مستقیم پودر کلوخه گيلسونايت پخش پودر کلوخه گیلسونات به صورت مستقیم وعمده از تولیدکنندگان برتر کشور در اکثر استانها خصوصا کرمانشاه عرضه میگردد. شرکتهای بسیاری در سراسر کشورتوانایی عرضه این محصول را دارند یکی از این تولیدکنندگان داخلی کارخانه نیکان غرب یکی از واحدهای برتر فروش در زمینه قیرطبیعی وکلوخه گیلسونات است که به طور عمده با قیمت مناسب از طریق تماس با واحدهای فروش ومراجه به سایتهای فروش به صورت اینترنتی اقدام به خرید ودراتلاف زمان وانرژی صرفه جویی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما