خرید مستقیم قیر طبیعی بیتومین مرغوب

با خرید مستقیم قیر طبیعی بیتومین مرغوب می توان این محصول را بسیار ارزانتر و باصرفه تهیه نمود و خریداران عمده می توانند با این روش خرید کردن از هزینه های اولیه خود کاسته و سود خوبی را بدست آورند، در ضمن مشتری با اطمینان از کیفیت ها می توان محصول را تضمین شده تهیه کند و از خلوص و اصالت محصول نیز رضایت کاملی خواهد داشت.

خرید مستقیم قیر طبیعی بیتومین مرغوب

آشنایی با انواع قیر طبیعی بیتومین

آشنایی با انواع قیر طبیعی بیتومین قیر طبیعی در دو نوع قیر دریاچه ای که از دریاچه استخراج می شود و قیر معدنی که از معادن بدست خواهد آمد است که هر یک به صورت های مختلفی فرآوری شده و مورد بهره وری قرار می گیرد، همچنین نحوه تولید و استخراج آنها در کیفیت نهایی تاثیر گذار بوده و هر چه این قیر خالص تر بوده و ناخالصی کمتری داشته باشد ارزشمندتر است

بیشتر بخوانید: قیر طبیعی آسیا

قیر طبیعی بیتومین بعد از گذشت میلیون ها سال از رسوبات مواد معدنی و با فشارهای زیرزمینی با نفوذ نفت خام به لایه های سطحی زمین ایجاد می شود، بیشتر نیز در مناطقی وجود دارد که حالتی متخلخل در لایه های سطحی زمین وجود دارد و با واکنش نشان دادن اکسیژن و نیتروژن با مواد هیدروژنی و کربنی تشکیل می شود.

قیر طبیعی در محلول های آلی قابلیت انحلال بالایی دارد و با کمپرسور و بیل مکانیکی قابل استحصال می باشد همچنین دارای نیتروژن بوده و وزن مولکولی بالایی دارد. در برابر اسید و باز مقاوم بوده و آب گریز است و حالت کلوخه ای، براق و رنگ مشکی دارد که نوع پودری میکرونیزه قهوه ای رنگ می باشد،

قیر طبیعی به دلیل داشتن مواد نیتروژنی در برابر اکسیداسیون و دما مقاومت بالایی دارد و بسته به رنگ و بو، رطوبت، نقطه نرمی، مقدار کربن، اکسیژن، گوگرد، مقدار خاکستر و حلالیت دارای کیفیت های مختلفی است، لذا این قیر دارای گوگرد بیشتری بوده و هر چه مقدار خاکستر آن کمتر باشد کیفیت بهتری خواهد داشت.

اطلاعاتی درباره ساختار قیر طبیعی بیتومین

اطلاعاتی درباره ساختار قیر طبیعی بیتومین قیر بیتومین خاصیت ضد آبی داشته بنابراین در ساختمان سازی به عنوان عایق استفاده می شود و به عنوان هیدروکربن طبیعی شناخته شده که به عنوان اصلاح کننده به دلیل ترکیباتی که دارد بکار می رود، به علاوه در صنایع مختلف به عنوان محافظ بکار می رود و به دلیل رفتار مختلفی که در دماهای متفاوت دارد به آن ویسکوالاستیکی می گویند.

کیفیت قیر بیتومین با آزمایش درجه نفوذ و درجه سختی مشخص می شود که با توجه به مقدار ناخالصی و مخلوط نمودن آن با سولفور کربن و تتراکلرور کربن خلوص آن تعیین می شود و بر همین اساس نیز کاربردش مشخص خواهد شد، این قیر دارای خواص ضد خوردگی بوده که دوستدار محیط زیست است و بسیار باصرفه می باشد بنابراین در پوشش لوله های نفت و گاز و در پروژه های خطوط انتقال کاربرد دارد.

قیر طبیعی مرغوب بیتومین از ماده ای خمیری شکل و سیاه بوده که از تقطیر نفت خام ایجاد می شود و بعد از هوادهی با راکتوهای مخصوص با مواد معدنی اکسید شده و اصلاح گردیده است، لذا باعث بالا رفتن کشش، درجه استقامت و مقاومت دمایی اسفالت می شود.

قیر طبیعی از سنگ های معدنی یا نفت استخراج شده که از دوام بالایی نسبت به قیر نفتی برخوردار می باشد و ایران به عنوان سومین کشور در جهان است که استخراج کننده این قیر می باشد و آن را به شکل خام یا فرآوری شده به دیگر کشورها نیز صادرات می نماید، ایلام نیز بزرگترین تولید کننده این ماده ارزشمند در خاورمیانه می باشد.

قیر طبیعی بیتومین چه مشخصاتی دارد

قیر طبیعی بیتومین چه مشخصاتی دارد قیر طبیعی پیتومین از دمای نرمی بالایی برخوردار بوده که به راحتی با قیر نفتی مخلوط می شود و از چسبندگی بالایی نیز برخوردار می باشد در نتیجه در صورت بکار رفتن در اسفالت و ایزوگام باعث سفتی، نازک شدن، افزایش ویسکوزیته و سبکی آن شده و از رویش گیاه بعد از اجرا نیز جلوگیری می شود.

قیر طبیعی پیتومین دوام بالاتری داشته و باعث ثبات و یکدستی اسفالت شده که از حرکت و جمع شدن آن در گرمای تابستان جلوگیری می کند و از کچلی، ترک خوردن و برآمدگی اسفالت جلوگیری می کند، به علاوه کاربردهای زیادی در دو نوع تکنولوژی اسفالت کردن را داشته و در انواع جاده ها در نقاط مختلف کشور بکار می رود.

این قیر طبیعی از ایجاد شیار بر اثر ترافیک سنگین در اسفالت در حرارت بالا جلوگیری نموده و عملکرد آن را بهبود می بخشد و از آسیب دیدن در دمای پایین نیز جلوگیری می کند، این قیر در کک سازی یا کوره های معدنی به عنوان کمک سوخت نیز بکار رفته و در صنایع سیمان حفاری، پوشش لوله، ایزولاسیون و … نیز کاربرد دارد.

قیر طبیعی فاقد موم است که قابلیت آمیخته شدن با قیر نفتی را داشته و در تولید فرایند ریخته گری، جوهر و رنگ بکار می رود و به دلیل داشتن ویسکوزیته بالا در لوله های انتقال نفت، تونل، عایق سازی و چاه های انتقال مواد سیال استفاده می شود، همچنین به دلیل خواص ضد میکروبی که دارد نیز در تولید مواد آرایشی بهداشتی کاربرد دارد و پودر قیر طبیعی نیز در دستگاه پرینتر وجود دارد.

تولید کننده بهترین قیر طبیعی بیتومین مرغوب

تولید کننده بهترین قیر طبیعی بیتومین مرغوب مرکز تولید قیر طبیعی بیتومین مرغوب این محصول را در کیفیت ها و خلوص بالایی ارائه نموده و آن را به صورت عمده و مستقیم در دسترس مشتریان قرار می دهد، قیر طبیعی بشکه ای به دلیل مصارف بالا و محبوبیت زیادی که داشته خریداران بالایی را به خود اختصاص داده است.

افت وزنی قیر در اثر تبخیر ترکیبات نفتی و روغن ها در دمای بالا نیز در تعیین کیفیت آن از اهمیت زیادی برخوردار است و شکل پذیری و درجه خلوص آن نیز اهمیت دارد، درجه نرمی قیر دمایی است که در آن دما از حالت جامد تبدیل به حالت مایع می شود و هر چه درجه نرمی بالاتری داشته باشد نسبت به تغییرات دمایی حساسیت کمتری خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: گیلسونایت بسته بندی

لذا کیفیت قیر طبیعی را با عوامل مختلفی می سنجند مثلا برای تعیین سختی آن سوزنی را تا ۵ ثانیه داخل آن فرو می کنند تا میزان سختی آن را بسنجند به علاوه غلظت قیر نیز هر چه کم تر باشد خواص جامد بیشتری خواهد داشت، درجه اشتعال قیر نیز اهمیت زیادی دارد که در دمای مخصوصی با نزدیک شدن شعله گازهای متصاعد از آن مشتعل خواهد شد.

قیر طبیعی بسته به عوامل ذکر شده که در کیفیت های آن اثرگذار است دارای قیمت های مختلفی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما