تولید کننده قیر طبیعی آسیا

تولید کننده قیر طبیعی آسیا که کارخانجات تولیدی کشورمان هستند. آنها این محصولات را به طور گسترده تولید می کنند و به بازارهای سراسر کشور ارسال می نمایند. تولید این محصول علاوه بر اینکه در بازارهای کشورمان خرید و فروش می شود به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد. صادرات قیر طبیعی به کشورهای دیگر سود بسیار خوبی را برای کشور به همراه دارد. تولید کنندگان و کارخاتجات بسیار زیادی در کشور به تولید این محصول می پردازند.

بیشتر بخوانید: قیر طبیعی بشکه ای

تولید کننده قیر طبیعی آسیا

عوامل تأثیرگذار بر کیفیت قیر طبیعی

عوامل تأثیرگذار بر کیفیت قیر طبیعی

عوامل موثر بر تولید قیر طبیعی این است که با افزایش هوای تزریقی به آن، درجه حرارت آن افزایش پیدا می کند. تغییرات در درجه حرارت که بستگی به هوا دهی آن دارد که اگر افزایش پیدا کند موجب افزایش بیشتر درجه حرارت قیر می گردد. عامل دیگر مدت زمان توقف قیر در داخل برج که موجب نرمی قیر می شود. و عامل دیگر اینکه اگر ارتفاع سطح مایع کم باشد کم بودن مدت توقف توصیه نمی شور چون تماس مایع داغ با هوای خارج شده موجب آتش سوزی می نماید.

قسمت بالای برج یک لوله وجود دارد که زیر آن یک شیر ایمنی می باشد، عملکرد این شیر به گونه ای است که اگر فشار به بالا رود باعث می شود محتویات به داخل حوضچه منتقل پیدا کنند. برای جلوگیری از آتش سوزی باید در بالای برج یک ماده به آن تزریق شود. لوله آب متصل به برج که برای شستشوی آن در زمان تعمیرات اساسی به کار می رود در زمان فعال بودن برج باید خاموش گردد. در تولید قیر عواملی دیگر نیز تاثیر دارند. هر چقدر که اختلاف درجه حرارت بیشتر باشد واکنش اکسیداسیون و احیا بهتر و به خوبی انجام می گیرد. واکنش حرارتی در تولید قیر توسط دستگاهها قابل کنترل می باشند. در تولید قیر که عوامل تاثیر گذار زیادی وجود دارد که برای تولید محصول با کیفیت باید آنها را رعایت کنیم. چرا که قیر نیز مانند سایر محصولات درجه بندی دارد، و ترکیبات و نوع تهیه آن با هم متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: قیر طبیعی خام

مرکز خرید قیر طبیعی آسیا

مرکز خرید قیر طبیعی آسیا

مراکز خرید قیر طبیعی که نمایندگی های فروش این محصول هستند. قیر آسیا که یکی از بهترین و مرغوب ترین قیرها می باشد و مشتریان زیادی در خارج از کشور دارد. برای خرید این محصول باید به مراکز معتبر مراجعه کنیم تا بتوانیم محصول درجه یک را خریداری نماییم. مراکز خرید معتبر این محصول که در کشور بسیار زیاد می باشند و با فروش محصولات با کیفیت به فعالیت مشغول می باشند. این مراکز که قیر طبیعی را در بشکه های متفاوت و به صورت عمده به مشتریان ارائه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما