توزیع کننده gilsonite آسفالت صادراتی

کلوخه قیر طبیعی در تجارت به نام gilsonite آسفالت شناخته می شود و یکی از پرکاربردترین مواد معدنی که در صنعت راه سازی شناخته شده است. gilsoniteکه در حفاری و رنگ سازی و همچنین در صنعت کاربردهای فراوانی دارد و بسیار مورد پسند واقعه شده است. گیلسونایت که یک هیدروکربن است در جنوب ترکیه یافت می شود و در فرآورده های نفتی نرم می شود و برای آسفالت ها در جاده ها و راه ها مورد استفاده واقعه شده است.

توزیع کننده  gilsonite  آسفالت صادراتی

آشنایی با مراحل تولید gilsonite آسفالت درجه یک

آشنایی با مراحل تولید  gilsonite  آسفالت درجه یک قیر طبیعی و قیر پالایشگاهی باهم متفاوت بوده و یک بخش سفت وجود دارد که به آن کک نفتی و زغال نفتی می باشد و اگر نفت پارفینی باشد به دلیل وجود پارافين زیاد و چسبندگی کم از آن درست نمی کنند. قیر طبیعی به میزان خاکستری که در آن وجود دارد می تواند کیفیت آن را بالا و پایین ببرد.

مثلا خاکستر بعضی قیر ها زیر پنج درصد است که جز مرغوب ترین قیرهای طبیعی است و به زیر ده، پانزده، بیست، سی و حتی زیر پنجاه درصد می رسد و هرچه خاکستر با آن مخلوط شود کیفیت قیر پایین تر است و در مرحله ی سختی کیفیت آن پایین می آید.

بسیاری از تولید کنندگان قیر در جهان قیر را در تصفیه اتمسفری ایجاد می شود. نفت خام پس از انتقال حرارت داده می شود و پس از بخار شدن دوباره تبدیل به مایع می شود. سنگین ترین نفت خام که در پایین برج تقطیر جمع می شود و بخش های مختلف نفت دارای وزن های متفاوتی هستند که از یکدیگر جدا می شوند. کلوخه قیر کیلویی در سایز های متنوع تولید می شود و مورد استفاده‌ قرار می گیرد.

gilsonite آسفالت اعلا چه مشخصاتی دارد

gilsonite  آسفالت اعلا چه مشخصاتی دارد gilsonite به شدت آب گریز و مقاوم دربرابر اسید و باز می باشد، عموما در تهیه آسفالت و ایزوگام به کار می رود. از ویژگیهای بارز مواد gilsonite، حلالیت آنها در حلال غیرقطبی نظیر دی سولفید کربن و تولوئن و نیز قیر مذاب می باشد از این ویژگی گیلسونایت در صنایع تولید ایزوگام و عایق های رطوبتی استفاده می شود.

gilsonite درجه یک به عنوان یک عامل نگهدارنده در مخلوط های داغ رو سازی استفاده می شود. مخاوط های اصلاح شده پایداری روسازی را افزایش می دهد، در واقع وظیفه اصلی گیلسونایت در این کاربرد بهبود پایداری روسازی و مقاومت آنها در برابر تغییر شکل است، که توانایی تحمل بار را افزایش می دهد و در نواحی که تحت فشار و تنش بالا هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

بیش از 10% از آسفالت پوششی جاده ها در ایالات متحده آمریکا که مورد بررسی قرار گرفته، سطح های تحت فشار بالا هستند و اصلاح کننده هایی مانند کلوخه گیلسونایت در حدود چند درصد از این جاده ها مورد استفاده قرار گرفته است و مورد توجه می باشد.

پخش مستقیم gilsonite آسفالت صادراتی

پخش مستقیم gilsonite  آسفالت صادراتی خرید و عرضه gilsonite مستقیم و با کیفیت عالی و بی نظیر در بسته بندی های بسیار مناسب در سراسر جهان در حال انجام می باشد. تولید کننده این محصول با توجه به هزینه های تولید آسفالت ها قیمت بسیار مناسب را برای خریداران در نظر گرفته است.

کیفیت این محصولات بسیار عالی بوده و از لحاظ تجاری یک کالای بین المللی و وارداتی محسوب می شود. قیمت تولید gilsonite باکیفیت بسیار مناسب بوده و به دلیل حذف واسطه ها و افراد سودجو تخفیف های خوبی دارد. با فروش مستقیم این محصول باعث کاهش تورم می گردد. تعادل در بازار تثبیت شده و افزایش کاذب قیمت از بین می رود.

این تولیدات به بسیاری از کشور ها صادرات شده و در کشور های منطقه بسیار پر فروش و پر رونق می باشند. به عنوان یک کالای تجاری نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می کنند جهت سفارش بهترین و مرغوب ترین محصولات با هزینه بسیار کمی می توانید به صورت مستقیم مراکز پخش خرید قیر طبیعی مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما