بازار خرید قیر طبیعی بشکه ای

اگر به دنبال خرید قیر طبیعی بشکه ای با بهترین کیفیت و نرخ ارزان هستید بهتر است بدون اتلاف وقت سفارش و خرید مستقیم از شرکت صادرات عمده گیلسونایت قیر طبیعی را در اولویت قرار دهید که پس از تولید بهترین گیلسونایت محصول خود را به صورت عمده یا جزئی به خریداران عرضه می دارند و با خرید از آنها متحمل پرداخت کمترین هزینه ها می گردید و بیشترین سود را به دست می آورید.

بیشتر بخوانید: پودر قیر

بازار خرید قیر طبیعی بشکه ای

انواع بسته بندی قیر صادراتی

انواع بسته بندی قیر صادراتی قیر طبیعی خالص بسته بندی محصولی پرکاربرد است و هر چند در گذشته جهت عایق کاری در ساختمان ها کاربرد داشته است اما امروزه این محصول در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بسیار عالی دارد. این محصول در کشور ما به فراوانی تولید می شود و البته پتانسیل بالاتری برای تولید این محصول دارد زیرا استان های مختلف لرستان، کرمانشاه، خوزستان، و ایلام دارای معادن این محصول هستند و تولید این محصول علاوه بر برطرف کردن نیاز کشور دارای مازاد بر مصرف نیز می باشد که به خارج از کشور صادر می شود.

قیمت این قیر طبیعی صادراتی به دلیل فراوانی تولید بسیار مناسب و ارزان است و صنایع مختلف می توانند با هزینه کم این محصول را خریداری کنند، صنایع بسیاری مانند راه سازی، سد سازی حمل و نقل و غیره این محصول را در حجم بالا خریداری می کنند. این محصول در صنایع مختلف تولید ایزوگام، رنگ سازی، لاستیک سازی و غیره مصرف می شود و با قیمت بسیار مناسب در اختیار این صنایع قرار می گیرد و بر این اساس این صنایع می توانند با مواد اولیه ارزان و باکیفیت محصولات باکیفیت و مناسبی را تولید کنند.

این قیر طبیعی درجه یک در برابر عوامل بیرونی و عوامل درونی مقاومت بسیار بالایی دارند و کاملا ضد آب و ضد ضربه هستند و می توانند در همه شرایط آب و هوایی مقاوم و پایدار بمانند، حتی گیلسونایت در برابر در برابر باران ‌های اسیدی و تابش نور خورشید هم بسیار مقاوم هستند.

به همین دلیل است که این گونه قیر طبیعی باکیفیت را به عنوان های کف جاده و آسفالت ها استفاده می کنند. تولید گیلسونایت در ایران هم به صورت صنعتی با هم به صورت معدنی انجام می‌ گیرد و ایران یکی از بزرگ ترین صادر کننده مواد نفتی و قیر در منطقه و در جهان به حساب می‌ آید.

نحوه تولید قیر طبیعی

بهترین برند عرضه قیر طبیعی در کشور ما تولید می شود که به صورت پودر گیلسونایت، گیلسونایت توده ای، بسته بندی، گیلسونایت فله و گیلسونایت صادراتی می باشد که به سبب مرغوبیت بالا مشتریان بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد این محصول دارای خواص ثابتی می باشد و به دلیل قابلیت چسبندگی بالایی که دارد یک عایق رطوبتی بسیار عالی می باشد و علاوه بر این استحکام بالایی ایجاد می کند و دارای مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف می باشد، این محصول قابلیت انحلال بالایی دارد و در محلول های عالی به خوبی حل می شود.

بهترین قیر معدنی طبیعی دارای نقطه ذوب پایین می باشد و دارای حلالیت بالایی می باشد و همچنین میزان خاکستر معدنی کمی دارد و می توان به آسانی از این محصول قیر اصلاح شده تهیه کرد، این محصول را می توان در موارد مختلف به آسانی مورد استفاده قرار داد و علاوه بر این ماندگاری و مقاومت بالایی دارد. گیلسونایت قیر معدنی هم به صورت پودری و هم به صورت کلوخه ای به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می شود.

در برخی موارد حجم های بسته بندی گیلسونایت قیر معدنی بنا بر درخواست خریداران انجام می شود. گاهی برای بسته بندی گیلسونایت قیر طبیعی تا دمای معینی به کار می رود که این بسته بندی بیشتر مخصوص صادرات است و بسته مناسبی است زیرا از چسبندگی و نشتی این ماده جلوگیری می کند.

برخی از بسته های گیلسونایت قیر معدنی کیسه های لمینیت است که بیش از بیست کیلو حجم دارد. گیلسونایت همچنین در کیسه های کاغذی نیز بسته بندی می شود که حجمی کمتر از سی کیلو در آن گنجانده می شود. همچنین حجمی حدود بیست و پنج کیلو گیلسونایت قیر معدنی را می توان در بسته هایی از جنس گونی و یا جامبوبگ قرار داد.

مشخصات فیزیکی قیر طبیعی

مشخصات فیزیکی قیر طبیعی گیلسونایت قیر معدنی از مواد معدنی است که در صنایع بسیاری استفاده می شود. در این راستا برای آشنایی بیشتر با کاربرد های گیلسونایت قیر معدنی ما را در ادامه این متن همراهی کنید. شاید بیشترین کاربرد گیلسونایت قیر معدنی در تولید قیر یا آسفالت و ایزوگام باشد زیرا خاصیت آب گریزی دارد و همچنین در برابر مواد اسیدی و دیگر مواد شیمیایی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

گیلسونایت دارای مواد هیدروکربنی پلیمری است و برای همین می تواند به عنوان افزایش دهنده کارایی و بازدهی در ساخت مواد ذکر شده به کار رود و از این ماده برای عایق کردن لوله های نفتی و گاز استفاده می شود.

کاربرد دیگر گیلسونایت قیر معدنی به علت خواص فیزیکی یا شیمیای خاص در صنعت چاپ است که برای تهیه و تولید رنگ ها و یا جوهر ها به کار می رود و عاملی برای پخش کردن کربن می باشد. گیلسونایت قیر معدنی در تولید فولاد و در به طور کلی در ریخته گری هم کاربرد دارد و موجب جدا کردن یا از بین بردن ناخالصی ها می شود و موجب می شود کار ریخته گیری و یا قالب گرفتن کامل و بی نقص انجام شود.

آشنایی با ویژگی‌های اصلی قیر

صادرات قیر معدنی گیلسونایت طبیعی به کشور های مختلفی انجام می گیرد و می توان گفت کیفیت بالای محصولات ایرانی سبب استقبال کشور ها از این محصول شده است، البته محصولات ایرانی علاوه بر کیفیت بالا با قیمت بسیار مناسب و ارزان به فروش می رسند و این محصول در بسته بندی های مناسب برای صادرات آماده می شود.

مراکز فروش قیر طبیعی به کشور های مختلفی انجام می گیرد و شرکت های معتبری این محصول را تولید و عرضه می نمایند که محصولات باکیفیت را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا ارائه می دهند، محصولات ایرانی با توجه به کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارند پر طرفدار هستند و هم اکنون این محصول به کشور های بسیاری صادر می شود و توانسته است رضایت مشتریان خارجی را جلب نماید.

بنابراین برترین و بزرگ ترین مراکز صادرات گیلسونایت قیر معدنی در ایران در این شهرها وجود دارد که پس از تولید پودر گیلسونایت باکیفیت آن را با کمترین نرخ در سراسر کشور عرضه می کنند. صادر کننده های این محصول با مراجعه و خرید از بازار گیلسونایت می شوند و به دلیل نبود هیچ واسطه هزینه کمتری متحمل شده و بیشترین سود را صادرات خود به دست می آورند.

عرضه مستقیم قیر طبیعی بشکه ای

عرضه مستقیم قیر طبیعی بشکه ای کلوخه غیرطبیعی محصولی است که در زیر زمین همانند انواع کانی های دیگر وجود دارد با این تفاوت که در واقع همان نفت خام است که به شکل جامد درآمده است و به این ترتیب می‌تواند به عنوان قیر طبیعی نیز استخراج شود و مورد استفاده قرار بگیرد؛ همچنین برای خرید کلوخه قیر طبیعی می توان با فروشنده این محصول ارتباط برقرار کرد و نسبت به خرید قیر طبیعی عمده مورد نظر درخواست داده تا در اسرع وقت به دست شما برسد.

فرآوری کلوخه غیرطبیعی فرآیند پیچیده‌ای نیست و همچون قیر نفتی نیازی به پالایش نفت خام ندارد؛ این محصول به شکل جامد بوده و با شناسایی محل ذخیره و معدن آن می‌توان استخراج را به راحتی انجام داد؛ این محصول به صورت کلوخه های براق در اندازه های مختلف از زیر خاک به دست می‌آید و می‌تواند با روش‌های مختلف جهت فرآوری شود و در تولید محصولات گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد.

فرآوری این محصول با ذوب شدن آن شروع می‌شود و گاهی ترکیبات دیگری نیز به آن اضافه می گردد تا برخی از کمبودهای موجود در این غیر طبیعی با افزودن این ترکیبات جبران شود از جمله این که می توان به این قیر نوع شیمیایی محصول را نیز اضافه کرد و به این ترتیب خاصیت چسبندگی آن را به مقدار زیادی افزایش داد.

فرآوری این محصول می تواند در نتیجه حرارت دادن آن انجام شود که نسبت به نوع غیر نفتی به درجه حرارت بیشتر جهت ذوب نیاز دارد و همچنین فرایند مخلوط کردن آن با انواع ترکیبات دیگر نسبتاً ساده است و طبق فرمول مشخصی انجام می شود و پس از انجام فرآیند مذکور کیفیت آن بالاتر می رود و می تواند به صورت پوشش یا یک لایه بر روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

این محصول با ویژگی‌های خاص خود می تواند به عنوان عایق رطوبتی نقش ایفا کند و فرآوری این محصول تحت حرارت بالا و با استفاده از افزودن برخی از مواد دیگر انجام می‌گیرد و به این ترتیب محصولی تشکیل می‌شود که می‌تواند در صنایع مختلف از جمله صنایع مختلف تولیدی عایق رطوبتی و پوشش کاربرد داشته باشد.

مراکز فروش قیر طبیعی بشکه ای

قیر طبیعی کاربردهای بسیار مختلفی دارد اما یکی از مهم ترین کاربردهای آن استفاده در راهسازی است به این شکل که می‌توان از آن جهت تهیه آسفالت استفاده کرد و نهایتا آسفالت را برای ایجاد جاده مورد استفاده قرار داد؛ در تهیه این آسفالت معمولاً این محصول را با ترکیبات دیگری که مقاومت آن را بالا می برند ترکیب و استحکام آسفالت افزایش می یابد و مخلوط نمودن این محصول با غیرنفتی می‌تواند تاثیر قابل توجهی در استحکام آن داشته باشد و باعث می‌شود که مقاومت در برابر گرما و سرما به طور جدی افزایش یابد.

استفاده از این کلوخه قیر ب عنوان قیر آسفالت سازی باعث می‌شود که آسفالت نسبت به رطوبت نیز بسیار مقاوم باشد بنابراین یکی از بهترین و موثرترین کاربردهای این محصول استفاده از آن در تهیه آسفالت است که معمولاً با مش ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی متر برای این محصول استفاده می شود و رنگ سیاه آن دقیقا مشابه آسفالت به دست آمده از قیر نفتی است. نقطه ذوب و نرم شدن در این کلوخه ۲۲۰ درجه سانتیگراد است و با قرار دادن این محصول تحت این درجه و اضافه کردن ترکیبات مختلف دیگر به آن می‌توان این محصول را جهت تولید آسفالت مورد استفاده قرار داد و به این ترتیب این محصول می تواند برای ایجاد جاده بین شهری یا آسفالت خیابان‌ها مورد استفاده قرار داد.

یکی از ویژگی هایی که قیر طبیعی دارد این است که نقش عایق را می‌تواند ایفا کند و این بدان معنی است که می‌تواند به صورت عایق و پوشش مورد استفاده قرار بگیرد به این معنی که قادر خواهد شد که یک لایه محافظ در زیر خود ایجاد کند و به این ترتیب مانع از برخورد رطوبت و آب به آنها می شود.

این عایق رطوبتی از نظر کیفیت عایق بندی تفاوتی با عایق های تشکیل شده از قیر نفتی ندارد و این می تواند امتیاز خوبی برای مناطقی باشد که به معادن این قیر طبیعی نزدیک هستند و می توانند به جای قیر نفتی از آن استفاده کنند به خصوص این که این محصول از چسبندگی بسیار عالی به سطوح مختلف برخوردار است و به شرطی که به خوبی ذوب شده باشد می تواند عایق عالی باشد.

این ویژگی کلوخه مذکور امتیاز بسیار عالی برای آن به شمار می رود و چنانچه دسترسی به آن سریع و ارزان باشد می تواند در کارخانه های ساخت عایق های رطوبتی به خوبی مورد استفاده قرار گیرد و به این ترتیب می تواند در ضخامت های مختلف روی لایه تیشو یا پلی استر اعمال شود و به این ترتیب از نشت رطوبت به زیر خود جلوگیری کند.

فروش مستقیم قیر طبیعی بشکه ای

فروش مستقیم قیر طبیعی بشکه ای فروشنده قیر طبیعی کلوخه بهترین این محصول را در دسترس دارد و می تواند هر میزان از نیاز خریداران این محصول برای تولید آسفالت یا عایق را در اختیارشان قرار دهد و به این ترتیب محصولی کاملا طبیعی را با قیمت مناسب به دستشان برساند و به این ترتیب است که این فروشنده می تواند مشتریان را راضی کند.

بیشتر بخوانید: کلوخه قیر طبیعی

فروشنده این محصول نمونه های مختلفی از ان را با مش های مختلف در اختیار دارد و می تواند بر اساس نوع محصول تولیدی از آن هر یک را به خریداران ارائه کند و سعی می کند تا برای هر یک پایین ترین قیمت ممکن را ارائه کند تا به این ترتیب محصولات تولید از ان نیز دارای کیفیت و نرخ بسیار مناسبی باشند و به این ترتیب این محصولات نیز راحت تر به فروش می رسند.

فروشنده می تواند هر مقدار از نیازهای موجود در بازار را برای این قیر طبیعی حتی در بالاترین تناژها و برای سایر کشورها نیز تامین کند و به این ترتیب این امکان را به آنها می دهد تا برای هر جای ایران که مایل هستند این محصول را دریافت کنند و به این ترتیب نیاز خود را با پایین ترین قیمت ممکن تامین نمایند تا به این ترتیب از آن برای تولید آسفالت یا انواع عایق رطوبتی و حتی برای صادرات به کشورهای همسایه استفاده کنند و به این ترتیب سود بسیار خوبی از تجارت این قیر طبیعی در ارائه و عرضه ارزان آن به کشورهای دیگر به دست آورند و از آن بهره ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما